2733
2734

خودم بگم ک دختر خاله بابام اصلا شوهرشو دوست نداشت بچگی زوری شوهرش دادن بعد ک میاد خونه شوهر کلی عذاب میکشه شوهره خیلی اذیتش میکرد 

اینم چندسال تحمل میکنه ما ک میرفتیم خونشون انقدر باشوهره مهربونننن و زبون میریختتتتت نگو همه نقشه اش بوده این چندسال فقط نقش بازی میکرد بعد بیست سال زندگی شوهرشو خرد کرد اموالشو بالا کشید و طلاق گرفت اینم بگم ک تو این مدت  رفت درسشو ادامه داد رشته وکالت

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👏                                                                 خدایاااااابیا و خدایی کن به من ی شوهر پولداروو خوشتیپوو مهربون ک صاحب تالار بشه عطا کن🤲❤اینکه صاحب تالار باشه برام خیلی مهمه�😌

شما ازاین داستانا سراغ ندارید؟

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👏                                                                 خدایاااااابیا و خدایی کن به من ی شوهر پولداروو خوشتیپوو مهربون ک صاحب تالار بشه عطا کن🤲❤اینکه صاحب تالار باشه برام خیلی مهمه�😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نامرده چقد

شوهرش نامرد تر بود چون ازش ۱۸سال بزرگتر بود از باباش طلب داشت ب باباش گفت ب جای طلب دخترتو بده

هنر نکرده 

چرا اونوقت

پس ب چی میگی هنر؟

دوستم از همسری که همیشه کتکش به راه بود طعنه مییزد خوردش میکرد جدا شد رفت دوره ارایشگری گذروند با وجود مخالفت شدید خونواده از شاگردی شروع کرد خیلی خیلی زرنگ بود مشتری ارایشگاش براش یه همسر خوب پیدا کرد باهاش ازدواج کرد ایشونم حمایتش کرد الان سالن بزرگ زده دوره پشت دوره تو کشورهای مختلف تو چهار سال بیا و ببین یه خونه از صفر ساختن امروزی و شیک 

همکار مامان دوستم معلم بود.درامدشم زیاد نبود بنده خدا ولی با باقیمونده درآمدش پس انداز می‌کرد و ازین قفل های کوچیک دستبند طلا میخرید هر چقدر پول داشت.همه اینو مسخره میکردن میگفتن اینم شد پس انداز آخه؟برو پولاتو جم کن طلا درست و حسابی بخر،اینا به چه دردی میخوره.ولی این خانومه ناامید نمیشد و همینجوری به همین جمع کردنی کوچیک ادامه می‌داد.تا وقتی که قرار شد خونه بخرن و شوهرش پول کم داشت.به خانومش گفت تو بیا بانک ضامن من شو کسری پول خونه رو وام بگیرم.خانومه هم یه دفعه دو کیلو از همین قفل دستبندا رو کرده و گفته اصلا لازم نیست وام بگیری به پولای خودتم احتیاجی نیست خونه رو من میخرم با پس اندازم و واقعا هم خریده.به نظر من خیلی زن پرتلاش و قوی بوده که پا پس نکشیده و به راهش ادامه داده

گل کوچیک من👶🏻🌸عزیز پسرم🧒🏻امید قلب مادری👩🏻‍🍼🫀

مامانم اسطوره بود پدر مادرش کلأ طردش کرده بود هیجارو نداشت بره بابامم خیلی بی نهایت اذیتش میکرد اما ما ۵تا بچه رو انقدر دوست داشت ک موند و جنگیدتا اخر عمرش بابامو ول میکردی هرروز میخاست ی دنگ خونمونو لبخشه ب عمو و عمه هام ولی مامانم مثل ی شیر از اموال بابام محافظت میکرد خودش ی تنه نذاشت خونمونو بگیرن بد رفتنش بابام خیلی بی پول شد هممون افسرده و داغون زندگیمون پاچید هیچوقتم نفهمیدیم حتی اگه داریم نفس میکشیم از صدقه سر کیه منظورم از نفس زندگیه راحته همیشه بهش پشت کردیم اذیتش کردیم خدا ازمون نگذره 

دوستم از همسری که همیشه کتکش به راه بود طعنه مییزد خوردش میکرد جدا شد رفت دوره ارایشگری گذروند با وج ...

وای چقدر عالییی

باریکلا ب همتش انگار خدا نتیجه تلاششو سریع داد

همکار مامان دوستم معلم بود.درامدشم زیاد نبود بنده خدا ولی با باقیمونده درآمدش پس انداز می‌کرد و ازین ...

وای عجب چیزی گفتی 

این بشه برای ما خانوماتلنگر ک هرجورشده پس انداز طلا داشته باشیم من ک اهل پس انداز نیستم خیلی بده😥

مامانم اسطوره بود پدر مادرش کلأ طردش کرده بود هیجارو نداشت بره بابامم خیلی بی نهایت اذیتش میکرد اما ...

اخی عزیزم مادرت فوت شدن؟

وای عجب چیزی گفتی  این بشه برای ما خانوماتلنگر ک هرجورشده پس انداز طلا داشته باشیم من ک اهل پس ...

من خودم از وقتی دوستم اینو گفته هر ماه یه مبلغی میزارم کنار و طلا آب شده میخرم

گل کوچیک من👶🏻🌸عزیز پسرم🧒🏻امید قلب مادری👩🏻‍🍼🫀
2706