2733
2734

روش نوشته بود زرنیخ دار نمیدونم از کجا بفهمم اصله یا ن ۱۰ دیقه زدم ب نوک پا تا گردنم بعد با دست اروم شستمش موهامو حتی نکند موها بدنمو..چرا؟؟قبلا میزدم یکم دیر میشستم میسوزوند بعدشم دون دون قرمز میشد ک میگن خوبه دون دون شه مشخص میش سم زدایی کرده 

شاید خیلی ابکیش کردی

امیدوارم   در تاریخ 1403/03/3 اون اتفاق خوبه ک منتظرشم بیوفته بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                   1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

۵ دقیقه کافیه

نوره زرنیخ دار باید پودر نخودی رنگ باشه که بعد خیس خوردن سبز بشه(طوسیا اصل نیست)

بافتش باید مثل ماست باشه 

به قصد پاکسازی بزن نه موبری 

بعدش حنا هم یادت نره 

نوره اصل ب زردی و یا نخودی میزنه خب اگ موهاتو نبرد ک زود شستی

ده دیقه بعد شستم و خشک خشکم بود  البته من زیاد نسابیدمش ک مو بکنه اروم زیر اب سابیدم 

2706