2752
2734
عنوان

براتون تنها یه آرزو میکنم🙂اگه..

77 بازدید | 8 پست

عاشق شدین،حتی به غلط،بهش برسین که اون حسرته نکشتتون،من ۴ سال هر کاری کردم نشد،تنهایی نمیتونستم اون رابطه رو نجات بدم،الان ازدواج کردم،نامزد قبلیمو دوس ندارم ولی با نزدیک تر شدن محرم دارم دیوونه میشم اگه جایی نامزد سابقمو ببینم قلبم وایمیسه،

هر زوجی میبینم،که عاشق شدنو بهم رسیدن هم ذوق میکنم هم حسودی:)

از من گذشت،من همسر الانم خیلی آقاست و دوسم داره

ولی واسه شماها،تک تکتون دعا میکنم روزای من واستون تکرار نشه❤️

اگه واسه عموم پیامک تبریک سالگردعضویت بره تقصیر نی نی یاراست حلالتون نمیکنم،سن الله نینی یار جان نترکون کاربری ۱۰ اممه  بی بی گفت خدارو چی دیدی شاید شد،گفتم بی بی داره نامزد میکنه،باز گفت خدارو چه دیدی شاید شد🖤
گذشت از من نرسیدم

💔

اگه واسه عموم پیامک تبریک سالگردعضویت بره تقصیر نی نی یاراست حلالتون نمیکنم،سن الله نینی یار جان نترکون کاربری ۱۰ اممه  بی بی گفت خدارو چی دیدی شاید شد،گفتم بی بی داره نامزد میکنه،باز گفت خدارو چه دیدی شاید شد🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آرع حسرت به دل موندن خیلی بده💔

من که عروسی اولین عشقمو دیدم (از ۱۴ سالگی تا ۱۹ سالگی ازش خوشم میومد)

دومین پسر مورد علاقم جلوم اسم عشقشو گفت💔

سومی هم جدیدا رل زده💔

علی برکت الله🥲

آرع حسرت به دل موندن خیلی بده💔 من که عروسی اولین عشقمو دیدم (از ۱۴ سالگی تا ۱۹ سالگی ازش خوشم میوم ...

شما فکر کنم بختشونو باز میکنی فقط😂💔

دقیقاااا💔🥲 هعییی یکی نیست بخت خودمو باز کنه ۲۲ سال سگ سینگلی بس نیست یعنی💔🥲 

قربونت برم