2733
2734

تاپیک قبلی نوشتم که از وقتی هایپر شدم توی تخمک کشی یه روز خوش ندیدم عادت هام دو ماه یکبار و نامنظم شده . استرس شدید و اضطراب روده معده ریخته بهم سنگینی معده و رفلاکس معده به مری و تپش قلب بالا و همه ی امراض رو گرفتم لطفا آگه کسی اینطوری بوده یا تجربه ای داره بهم بگه ممنون میشم کمکم کنید که الان چکار باید بکنم و کجا برم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من مشکلات معده+ریزش مو+داغون شدن پوستم

گلم میشه بگی مشکلات معده تون چه مدلی بود و چقدر طول کشید تا بهتر شدی. ؟ من موندگی غذا سر دل تپش قلب فشار خون بالا و مشکل سو هاضمه گرفتم 

پوست صورت من الان بشدت جوش میزنه پیشانی و گونه چپ خیلی ملتهب و بزرگ و افتضاح شما چه درمانی کردید&nbs ...

من ماه قبل پانکچر شدم 

رنگ روم زرده و جوش زدم

مشکل معده هم حالت تهوع

حساسیت زیاد نسبت ب غذاها 

کلا جوریه که انجار معده م غذا رو پس میزنه 

همیشه نه....و همه غذا هارو نه....و اینکه سر دلمم میمونه

من ماه قبل پانکچر شدم  رنگ روم زرده و جوش زدم مشکل معده هم حالت تهوع حساسیت زیاد نسبت ب غذاه ...

من ۴ ماه قبل پانکچر شدم اصلا این علایم رو نداشتم راحت غذا می‌خوردم فلان اما از ۴۸ ساعت بعد از هایپر شدن تنگی نفس و استرس و اضطراب گرفتم و یه مشکل روحی بزرگی پیش اومد اون ایام و دیگه متابولیسم بدن من بهم ریخته کامل