2752
2734
عنوان

دلم گرفته

122 بازدید | 28 پست

شاغلم 

درس خوندم 

چهره و ظاهر خوبی دارم 

ولی هیچ خواستگاری ندارم و نداشتم تا حالا 

آدم هل و هولی نیستم 

یعنی تو چه سنی پیش بیاد رو کاری ندارم 

ولی تو خونه پدر و مادر آدم هر چقدر. بهش راحت بگذره بازم از یجا ب بعد فک می‌کنه مزاحم و سرباره حتی اگه در واقع اینطور نباشه و چیزی هم نکن 

خانواده هم زیاد احترام منو جلو دیگران یا تو خونه نگه نمیدارن گرچه الان بهتر از قبلن 

دوست داشتم بدونم کجای کارم میلنگه 

به اندازه کافی خوب و دوست داشتنی نیستم ؟

لایق همسر خوب نیستم از نظر خدا ؟ و اصلا چی ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اَرزش و بزرگی شما در درونتونه که وجودِ شما کامل و بدون نقصه...تموم اتفاقات زندگی برای کمال و رشد و بیداری ما رقم میخورن که هر کدوم توی دقیق ترین زمان خودش اتفاق می افته...مطمئن باشید اون روزی که برای سعادت شما با ازدواج رقم خواهد خورد حتما خدا نصیبتون میکنه...

همه لایق بهترینان اما شما خودتو دوس نداری بنظرم. و لایق نمیدونی. بعدم راه رسیدن بهخواسته اینه که بخوای، تلاش کنی و بعد رها کنی. خواست خدا باید باشه که بیاد به درستی وگرنه به زور هم خودت خسته و ناامید میشی هم خدای نکرده ناخوب میشه

ایه 3 سوره حج.ایه 126 سوره اعراف... دوستان این ایات برای صبر و قضاوت نکردن هست!

تو بد نیستی خیلی هم خوبی این روسای جامعه ما هستن که باید جواب تورو بدن!اینکه اینقدر بیکاری گرونی فقر بدبختی و......زیاد شده که پسره جرات نمیکنه حتی فکر ازدواج به سرش بزنه چه برسه بخواد واقعا اقدامی بکنه!

2706