2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من گرفتم نزدیک ۴۰۰تومن با ارسال برام فرستادن اصلا استفاده نکردم هم سنگین بود هم رو مژه ایستادگی که باید نداشت هم غیر طبیعی بود بعدش قیچیش کردم حالت نصفه بازم خوب نبود و کلا باهاش اذیت بودم بخاطر نماز و وضو خریدم چون به مژه نمازی هم معروفه

اینا تو کره اصلش هست فک کنم که سبک و نیمه دارن اونا خوبن

اگه هم خواستی بگیری طبیعی ترین مدل رو بگیر اول ببین اگه سنگین نبود مدل های سنگین تر بگیر

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
چرا همون چسبیش نمیگیری ؟ یه دستت بخوره میوفته اصلا محکم نیست .

اره دقیقا اتفاقی دست بهش بخوره باید بری جلو آینه

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️