2752
2734

یه آگهی دیدم رفتم اونجا فرم دادن پر کنم ...

ازم پرسید مجردین یا متاهل گفتم متاهلم....

گفتن ای بابا سخت میشه گفتم همسرم شهرستان مشکلی پیش نمیاد کنارخانوادمم گفت داری طلاق گرفتی

گفتم نه گفت پس داری طلاق میگیری گفتم بله چطور مگه...

خیل زود لحنش تغییر کرد مدل پیشنهاد کاریش عوض شد صمیمی شد گفت بیا بشین کنارم کار یادت بدم...

خیلی حالم بد شد گفت بهترین حقوقارو میدیم بهت همه چی میدیم خونه ماشین باید خوب کار کنی

فقط اومدم بیرون...

من تاوان چی رو میدم منی که مقصر نبودم تو داغون شدن زندگیم ... همسرم سر هیچی درخواست دادبرا طلاق

گناه من چی بود این وسط ...از همه چیم گذشتم همه جور کنار اومدم تو زندگیم خداهم منو نمبینه تو عذابم

دعا کنید بمیرم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب نباید میگفتی در شرف طلاقی .

منم شرایط تو رو داشتم .منتها واسه من فوت شده بود .یه مدت رفتم یه فرروشگاه لوازم ساختمونی همه شون مرد بودن .به کسی نگفتم این موضوع رو .

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️

همه بی ذات شدن بابا

تا میفهمن متاهلی کار نمیدن بهت 

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
نمیخاستم بگم گفت نمیشه متاهلی

بشه تجربه برات .اصلا غصه نخور .

امیدوارم بهترین ها برات اتفاق بیوفتع

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2706