2733
2734

امشب هم ماه کامله 

هم تاریخ رند( ۳/۳/۳) خیلی شب رمانتیکیه اگه پسر بودم حتما امشب به دختر مورد علاقه پیشنهاد میدادم ولی دخترم 🥺

خدا خودش می‌دونه که من تمام تلاشم و(با حفظ غرور )کردم که منو بخواد راه رو براش هموار تر کردم ولی مثل اینکه اشتباه فکر کرده بودم💔

خلاصه این نصیحتو بکنم که اگه یه پسر خیلی رمانتیک و عاشقانه نگاهتون کرد این معنیش این نیست که دوستون داره الکی مثل من خیال برتون ندارن🥺💔

الهییی

بگردم چیسده مگه 

ب فا*ل و حس شیشم اعتقادی ندارم اگه تاپیکی ب این عنوان می‌بینید مربوط ب دوست عزیزم خبسابیل هست ک اگه تاپیکاش تموم شه با کاربری من میادش اگه ی تاپیکی نظر مخالف راجع ب این چیزا دادم گارد نگیر چون اون تاپیکا مال من نبوده،  محمدرضا هم کراش خبسابیل هست ن من   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الهییی بگردم چیسده مگه 

یه پسره یه سال بود خیلی نگاه میکرد اینقدر اینو و اون گفتن این مشکوک نگاه می‌کنه  کم کم منم دلم گیر کرد می‌دونی نگاهش با بقیه نگاه ها فرق میکرد خیلیی خاص بود خیلییی (من خیلی خرم اگه بقیه همش در مورد نگاهاش نمیگفتن من متوجه نمی‌شدم که کاش نمیگفتن که نگاهم تو نگاهش گره نخوره)

فالوورمه یه روز سر یه سوال که تخصصش بود رفتم دایرکتش (سوال بهانه بود) ولی از اون موقع دیگه هیچ وقت با هم حرف نزدیم من که زمینه رو محیا کرده بودم 💔