2752
2734
عنوان

چقدر سریال ترکیه ایی مضخرفن😕

96 بازدید | 12 پست

چقدر حال بهم زنن

همش خیانت

من ندیده بودم تا حالا فقط شنیده بودم یه قسمت همین طوری چند دقیقه دیدم واقعا حیف وقت که صرف این سریالا بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ستاره شمالیو ببین فول انرژی میشی اونقد که قشنگه و طنز و عاشقانه 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

خود ترکها سریالهاشون رو نمیبینن بس که مزخرفن

کل سریالها یه موضوع داره دختر یا پسر یکی پولدار، یکی فقیر،

پولدار تو خونشون همیشه دعواست مردا با کت و شلوار و کراوات زنا با آرایش کیلویی و کقش ده سانتی و لبباس شب

سر میز شام دعواست، بچه میزنه بیرون از خونه 

خلاصه دو طرف عاشق هم میشن بعد از اونجایی که همیشه تو ترکیه قحطی دختر پسر هست به طور همزمان ده نفر عاشق دختره یا پسره میشن و ....