2752
2734
عنوان

شام خونه پدری😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1301 بازدید | 53 پست
اینکه همیشه مخالف بود چطور نظرش عوض شد؟

نمیدونم والا منکه دیگه دست کشیده بودم به زبون نمی اوردم که بریم به خاطر هر چی که بود برا من بد نشد 

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به سلامتی عزیزم ان شاءالله همیشه به خوشی 

قربونت برم سلامت باشی 💗💗

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …
خداروشکر خیلی خوشحال شدم برات

مرسی عزیزدلم برام مثل معجزه بود واقعادیگه امیدی نداشتم بزاره بریم به خدا این معجزه زندگیمو مدیون دعای دوستای خوبم تو نی نی سایت میدونم 

مرسی عزیزدلم برام مثل معجزه بود واقعادیگه امیدی نداشتم بزاره بریم به خدا این معجزه زندگیمو مدیون دعا ...

مهربان میشه اگه راحت بودی بگی مشکل همسرت چیه که نمیاد خونه پدرتون؟

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
مهربان میشه اگه راحت بودی بگی مشکل همسرت چیه که نمیاد خونه پدرتون؟

همسرم از اول نمی اومد زیاد مهمونی هایی که واجب نباشه نمیره ولی مدتیه به خاطر بحث و جنجالی که بین خانوادم و همسرم پیش اومد کلا دیگه باهم حرفم نمیزنن 

همسرم از اول نمی اومد زیاد مهمونی هایی که واجب نباشه نمیره ولی مدتیه به خاطر بحث و جنجالی که بین خان ...

چی بگم خدا ان شاالله همه چیو درست کنه مرور زمان خیلی چیزا رو درست میکنه عزیزم

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
چی بگم خدا ان شاالله همه چیو درست کنه مرور زمان خیلی چیزا رو درست میکنه عزیزم

مرسی عزیزم راضیم همین که بزاره ما بریم راحت ترم وقتی می اومد خونمون همش دلم میلرزید که اوقات تلخی نکنه 

مرسی عزیزم راضیم همین که بزاره ما بریم راحت ترم وقتی می اومد خونمون همش دلم میلرزید که اوقات تلخی نک ...

ای بابا🥺🥺مهربان اگه برات مقدور بود ممنون میشم درخواستمو بپذیرید🌸🌸

2706