2752
2734
عنوان

به وقت ۳/۳/ ۱۴۰۳ 😍🥰💙🌈🌼

| مشاهده متن کامل بحث + 5797 بازدید | 106 پست
متوجه منظور من نشدین اصلا خب من هم اولویت اول و آخرم خودم هستم اما این وسط من یه همسری دارم که نسبت ...

متوجه شدم...سرد شدی چون اون رفتارش مناسب نبوده.‌‌..ی روزی هم خودش پشیمون میشه.همه مون ی نفر توی زندگی داریم ک همه چی مون بود اما...

نمیدونم اما بعد از جریانات اخیر اتفاق دیگه ای نیفتاده .  رفتار همسرم خوبه مشکلی نیست

خداروشکر رفتار همسرت خوبه،میدونی ایلدا تغییرات اساسی داشتی اواخر،نتونستی با شرایط کنار بیای،روحیه تدضعیف شده زود رنج شدی،منم مث تو ام شرتیط،شغلی و کارهای پدر مادرم باعث شده حال روحیم نوسان کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایلدا جان ازدواج من در سن کم و اجبار خانوادم بود ولی بعد ازدواج چنان عاشق شوهرم شدم جونمم براش میداد ...

الهی بگردمت 🥲 

قربون این قلب صبورت چطور تاب اوردی تابه الان؟ 

فقط ازت خواهش میکنم هر راهی که میشه رو امتحان کن فقط تحمل نکن مگر چندروز زنده ایم؟ 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
الهی بگردمت 🥲  قربون این قلب صبورت چطور تاب اوردی تابه الان؟  فقط ازت خواهش میکنم هر را ...

آره تاپیکامو ببینی میفهمی که من چ شرایطی دارم صبح ها که چشامو باز میکنم اصلا هیچ امید و انگیزه ای ندارم واسه زندگیم تا همین الانشم با وجود پسرمه که زندم

متوجه منظور من نشدین اصلا خب من هم اولویت اول و آخرم خودم هستم اما این وسط من یه همسری دارم که نسبت ...

ایلدا جون عزیزم میشه بگی چرا سرد شدی نسبت بهش؟ این مدت اتفاقی افتاده یا اینکه این سرد شدن نتیجه رفتارهای بدِ همسرت تو گذشتس؟؟

سلام عزیزم متشکرم شما خوبی؟  نمیدونم اما احساس میکنم دیگه مثل سابق امیر رو نمیخوام ، بااینکه ن ...

وااای ایلدا منم همین حسا رو نسبت به همسرم پیدا کردم چون خیلی عذابم داد هنوزم میده .بعضی وقتا که میمونه تو خونه تحملشو ندارم به داداشم زنگ میزنم میگم بیا دنبالم منم ببرین خونه مامان. یا وقتی واسه کارش میره بیرون از شهر ارامش بهم برمیگرده اما وقتی خونس ارامش ندارم.

واسه رابطه جنسی هم دلم باهاش نیس چون یاد کاراش و بی احترامیاش که به خودم و خونوادم کرد میوفتم ازش سرد شدم اما اون میلش نسبت به من زیاده اما ازار روحیم میده. نشخوار ذهنی گرفتم از دستش قرص ارامبخش واعصاب و روانپزشک و مشاوره رفتم اما اون بیخیال وبی تفاوته. هر بدی در حقم میکنه فقط عادی سازی میکنه که انگار چیزی نشده اما تا من به بدی هاش واکنش نشون میدم میشم ادم بده و مقصرم میکنه. و الکی خودشو توجیح میکنه

نمیخوام شعار بدم ولی بعضی وقتها یکی یادداشت کوچیک بنویس بزار توی کیفش، از در خونه میاد بغلش کن میخوا ...

مثل اینکه با من حرف زدی...اما من دارم حذفش میکنم از ذهنم با اینکه کنارمه و زندگی میکنیم

ایلدا جان سلام میدونی علتش چیه .علت این حس و حالت اینه که بعد ماجراهای اخیر و به نام کردن خانه و ماشین دچار غرور شدی چون با خودت میگی اون بنده خدا که من هر کاری کنم هیچی نمیگه و عاشقم و دوستتم داره ولش کن محلش ندم.ولی کاملا در اشتباهی اینو به ذهنت یاداوری کن اگه تو تمام ماجراهای اخیر امیر طرف ایلدا  رو گرفت و همه جوره براش مایه گذاشت به خاطر تمام رفتارای خوب خودت باهاش بوده.یادم اون اوایل میگفتی من کاری با امیر کردم که بدون من نمیتونه زندگی کنه.حالا اگه تو سرد و عصبی و مغرور بشی به نظرت اونم همون حس قبل به تو خواهد داشت.پس همون ایلدای مهربون قبل باش و نترس چون اون ایلدا بود که تونست خانواده امیر شکست بده نه این ایلدا .و فکر نکن اگر این زندگی رها کنی زندگی بهتری نسیبت میشه هر زندگی مشکلات خودش داره‌ببخشید طولانی شد

ایلدا جان سلام میدونی علتش چیه .علت این حس و حالت اینه که بعد ماجراهای اخیر و به نام کردن خانه و ماش ...

سلام عزیزم متشکرم از نظر و راهنمایی تون 

ممکنه همینطور بوده باشه چون بعد از اتفاقات اخیر احساس میکنم امیر دیگه قابل اعتماد نیست و سعی میکنم بهش وابسته نباشم ... 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
ایلدا جان به سلامتی کی اسباب کشی دارین؟ قراره برین خونه دوست همسرت یا خونه تو شهر بگیرین؟

سلامت باشی مهربونم 

لوازم هارو کم کم منتقل کردیم اونجا البته خودمون نرفتیم هنوز ... 

قراره خونه ی رفیقش بمونیم خیلی خونه ی خوبیه داخل یه شهرکه از شهر یکم فاصله داره 

ویلایی و بزرگه 

خود رفیق و خانواده اش هم اونجا زندگی میکنن. 

2706