2752
2734

والا بیشترشون ترکیدن😂

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واییی اون که میگفت خاهر زادم گفته من تو دماغت جا میشم فقط کامنتاشش🤣🤣🤣🤣

من به خط و خبری از تو قناعت کردم/ قاصدک کاش نگویی که خبر یادت نیست_/من آن بودم که میگفتم به هر پرسش دو صد پاسخ/کنون گر نام من پرسی جوابش را نمی دانم

تایپیک های مریم امیر جلالی 

خیلی خوبن     

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن

یه تاپیک بود چندوقت پیش دختره میگفت یه دوست عجیب وغریب دارم ،یه عکس بهم نشون داده گفته مادر اصلیت هست وآدرس داده برو تبریز خیلی برام عجیب بود،اسم کاربریش یادم رفته @ملکاجونی     اگه اشتباه نکنم

ادب؛جذاب ترین و کاریزماتیک ترین،ویژگیه یک انسانه...

خواهرزاده‌ام‌گفت‌دماغت‌خیلی جادار است‌درآن‌جامی‌شو...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10447491/%d8%ae%d9%88%d8%a7%d9%87%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d8%af%d9%87%d8%a7%d9%85%da%af%d9%81%d8%aa%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%ba%d8%aa%d8%ae%db%8c%d9%84%db%8c-%d8%ac%d8%a7%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%af%d8%b1%d8%a7%d9%93%d9%86%d8%ac%d8%a7%d9%85%db%8c%d8%b4%d9%88

من به خط و خبری از تو قناعت کردم/ قاصدک کاش نگویی که خبر یادت نیست_/من آن بودم که میگفتم به هر پرسش دو صد پاسخ/کنون گر نام من پرسی جوابش را نمی دانم
خواهرزاده‌ام‌گفت‌دماغت‌خیلی جادار است‌درآن‌جامی‌شو... https://www.ninisite.com/discussion/topic/104 ...

اینو بخونین تا یه هفته شاد میشین😂

مگه هنوزتعلیق نشده بعدازاون کلاهبرداریش😅

اون شب تایپیک گذاشته بود ک.ص میخام     

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن
2706