2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان شاالله هیچ وقت ندن ،مغازه دارها و فروشگاه ها تا جایی که تونستن هم از دولت خوردن هم از مردم

چرا

باز یه کمکی بود

وزن قبلی ۱۱۵  😔وزن فعلی ۹۴🥰 هدف اول ۹۰ هدف دو م ۸۰ هدف سوم ۷۰ هدف چهارم ۶۰😍
چرا باز یه کمکی بود

من فقط یه بار رفتم گرفتم اما تا تونست ازم خورد ،همه چیزو قیمتش رو چند برابر فروختن یه طرف ،بعد انگار دارن صدقه میدن چنان با منت کارت می‌کشیدند ،حالا در حالت عادی فروشگاه ها کلی تخفیف داره ،مربای سی تومنی رو چند روز پیش داشتن نوزده تومن میدادن ،اما با کالا برگ یه چیزی هم رو قیمت میکشیدن ،این فقط یه مثالش بود ،مردم بیچاره فکر میکردن دارن سود میکنند ولی سودو فروشنده ها کردند ،من خرما میخریدم شصت و خورده ای ،همونو خواهر شوهرم با یارانه میخرید نود تومن ،ببین چقدر فرقش