2733
2734
عنوان

چقدر ناراحت شدم از همسرم…

206 بازدید | 9 پست

دوران عقدیم،عروسی دعوت شدیم،پنجشبنه شبش،بعد ما تهرانیم و عروسی شهرستانه،پنجشنبه هم امتحان دارم ده صبح و در صورتی میتونم منم برم که همسرم منتظر بمونه تا من امتحان بدم بعد راه بیفتیم که ساعت سه و چهار ظهر برسیم(دانشجوام)

حالا به همسرم اینو گفتم گفتش من چهارشنبه شب میرم که پنجشنبه مرخصی دارم خراب نشه،اگه روز راه بیفتم تایم خوابم بهم میریزه،

منو بگو،یه لحظه دنیا برام تیره و تار شد😐

حداقل یه تعارف میزدی مرددد،میگفتی میمونم باهم بریم…

بعدش بهش گفتم که ناراحت شدم،طلبکار شد و دیگه هی گیر داده منتظر میمونم باهم بریم،ولی نمیرم دیگه،برام هیچ ارزشی قائل نشد اولش…

خانومایی که همسرتون براتون ارزش و احترام قائله و اولویتش شما هستید،بهتون خیلیییی تبریک میگم و براتون خوشحالم ،شما زندگی رو بردید🌹

قسمت من که نشد هر چند خودم رو لایقش می دیدم😅❤️

میگما خوبه نی نی سایت هست ادم گاهی درد دلش رو بگههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم بودم نمی رفتم دیگه کوتاه بیای همیشه اینجوری باهات رفتار میشه اگه یه ذره ارزش خودت رو بدونی عمر ...

نه دیگه عمراااا برم

خیلییییی دوست داشتم برم و انتظار داشتم شوهرم بگه منتظر میمونم امتحان بدی بعد باهم بریم

ولی اینجوری شد اگه برم از هاپو کمترم😂

اتفاقا بذار منتظر بمونه باهاش برو اینجوری عادت میکنه ولی اگر تنهایی بره به تنهایی رفتن عادت میکنه ناز کن اما حتما برو

***میشه لطفا برای حاجت روا شدنم یک صلوات بفرستید***[انشاالله که به هر آن چه میخواهی برسی]