2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عه

ما هم سه خواهریم

من وسطی

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.

یه خواهر یه برادر 

جفتشونم بزرگترن

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️
من یه برادر ی خواهر دارم 

با کدوم‌راحت تری؟ داشتن کدومشون بعنوان خواهر یا برادر لذت بخشه واست؟

اگ بگن یکدومو باید حذف کنی داداشتو حذف میکنب یا خواهرت؟ 

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  
دیدین؟ 

بله عزیزم‌اومدم حرفی بزنم،قفل کرد تاپیکو

ب دل نگیرین اینجا هرطور ادمی باهر شخصبت و هر رفتار و هر لولی پیدا میسع:)

ابنا نمیدونن هرحرفیو کجا بزنن

یه خواهر یه برادر  جفتشونم بزرگترن

با کدوم‌راحت تری؟ داشتن کدومشون بعنوان خواهر یا برادر لذت بخشه واست؟

اگ بگن یکدومو باید حذف کنی داداشتو حذف میکنب یا خواهرت؟

با کدوم‌راحت تری؟ داشتن کدومشون بعنوان خواهر یا برادر لذت بخشه واست؟ اگ بگن یکدومو باید حذف کنی داد ...

ما پشت سر همیم 

مثل اکیپ میمونیم 

کسی ببینه فک نمیکنه خواهر برادریم رفیقیم بیشتر

ولی خواهر برای هردختری لازمه دلسوز ادمه 

با کدوم‌راحت تری؟ داشتن کدومشون بعنوان خواهر یا برادر لذت بخشه واست؟ اگ بگن یکدومو باید حذف کنی ...

هیچکدوم رو حذف نمیکنم 

ببین من بچه ای بودم که حتی میخواستن سقط شم ولی هر کاری کردن زنده موندم، ناخواسته بودم 

اختلاف سنیم با خواهرم ۱۶ 

با برادرم ۹ 

با برادرم خیلی راحت ترم 

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️
2706