2752
2734

۱۷ سالمه تو عمرم هیچوقت ورزش نکردم سال قبل رفتن باشگاه یک هفته وسط ورزش قلبم تیر میکشید چند لحظه بعد یک هفته یکم نرمال شده بود😭الانم باشگاه ثبت نام کردم😭میترسم مثل سال قبل بشه تو باشگاه چیزیم شه😭 نمیتونم چکاپ قلب اینا یا دکتر برم حملات پانیک تنگی نفس عصبی دارم الان میترسم چیکار کنم چجوری بدونم قلبم سالمه یا نه😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شرایطشو ندارم اصلا مامانم میگه قلبت سالمه بعدش برای حملات پانیکم تحت نظر دکترم ولی برای قلب نه😭

خودت برو اگر پول داری

اصلا پشت گوش ننداز

شاید اصلا ورزش برات خوب نباشه

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
علایم حمله پانیکت چیه پیش چ دکتری میری

حمله پانیکم اینه حس میکنم میمیرم تو اون لحظه بعد هی می‌خوام خمیازه بکشم خمیازم نمیاد بعد نفس کم میارم فکرمم همش به چیزای ترسناک فک می‌کنه بعد ک آروم میشم و آرامبخش میخورم خوب میشم تحت نظر دکتر روانشناس هستم 

من خودم ۱۹ سالمه اولین بار تو کافه نشسته بودم یهو تپش قلب گرفتم

رفتم زدم تو نت هی دیدم نوشته مشکل قلبی سکته 

هی اینارو دیدم بیشتر ترسیدم هی تلقین کردم دیگه کم کم قفسه سینم گاهی تیر میکشید نفسم تنگ میشد هر روز گریه میکردم

ب اسرار مامانم رفتم دکتر چون از دکتر میترسیدم

گفت ک چیزی نیست از عصابه 

ولی الانم همینطوری میشم فکر بد میاد سراغم باز استرس میگیرم میشینم گریه میکنم

یکی از علائم مشکل قلبی حمله پانیکه یعنی رابطه مستقیم دارن 

من شلی دریچه قلب و پانیک دارم ولی اصلا نترسی ها ی مشکل قلبی ساده هست که اکثر خانما دارن

یاد بگیر که چیزی را که داری قدر بدانی، قبل از اینکه زندگی تو را وادار به قدردانی از چیزی کند که داشتی.
2706