2733
2734

من ریزش موم زیاد شده

از جلو سر و وسط سر

الان متوجه شدم ب خاطر اینه ک طبع بدنم زیادی گرم شده

ب خاطر خوردن گرایشات زیاد

گرم و خشک شده انگار

هر کی بلد بود بگه تا علائممو بگم برا راهنمایی

الان سوال اصلیم این بود چی بخورم طبعم متعادل شه و چی نخوردم ک بدتر شه؟

طب سنتی مال قدیمه اگه خوب بود دکترای الان همه بیکار بودن لطفا این ظلم رو در حق خودتون نکنید طب سنتی یه جای شما رو درست میکنه یه جای دیگتون رو خراب میکنه لطفا برید پیش چهار تا فوق تخ۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینا مباحث تخصصیه آدمای اینجا نمیتونن به درستی و دقیق کمکت کنن 

چیزی که اکثر مردم در مورد طبع فکر میکنن اینه که طبع کلی بدن گرمه یا سرده 

تا اینکه وقتی برای درمان کیستم سمت طب سنتی و طب مکمل رفتم فهمیدم طبع هر عضو و اندام فرق داره(مثلا خود من طبعبیشتر بدنم بشدت سودایی یعنی سردو خشکه اما ریزش مو به خاطر طبع گرم کف سرم بود) و طب سنتی برای هر عضو راهکار میده و در کنار هم اصلاح طبع انجام میشه 

اینکه اینجا چند تا مواد غذایی سرد بهت بگن تاثیر اندک و سطحی داره 

در واقع دلیل اینکه خیلیا مخالف طب سنتی هستن اینه که پیش آدم متخصصش نرفتن 😅

طب سنتی مال قدیمه اگه خوب بود دکترای الان همه بیکار بودن لطفا این ظلم رو در حق خودتون نکنید طب سنتی ...

اگه مال قدیمه چرا تو دانشگاه های امروز تخصص داره.؟ اونهم بعد از ۷سال پزشکی عمومی که فرد باید تموم کنه و بعد آزمون کتبی وشفاهی هم بده تا برای تخصص قبول بشه.  همانطور که تخصص مغزو اعصاب می گیرند.