2752
2734
عنوان

امروز حرف های عجیبی شنیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 4280 بازدید | 114 پست
چرا دیگه این الان دزدیده شده توسط زری

اون اگه واقعی بود دزدیده نمیشد اون مرد نبود نامرد بود اول اشتباه مریم بود پای اون زن رو باز کرد خونه دوما اون شوهرش آشغال بود اون اگه چراغ قرمز نمیداد زری هیجکاری نمی تونست بکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون اگه واقعی بود دزدیده نمیشد اون مرد نبود نامرد بود اول اشتباه مریم بود پای اون زن رو باز کرد خونه ...

مریم مقصر اصلی را شوهرخودش میدونه وهمش میگه از دوست ضربه خودردم

برا خوشبختی بچهام دعا کنید

مریم چرا زن بیشوهر وارد حریم خصوصی زندگیش بکنه عین دختر دایی من ک این قدر رفیق ودوست  مثلا  صمیمی داشت ک بدون اونا آبم نمی خورد آخر یکیشون ک  ی دختر بزرگم داشت وجای مامان دختر دایی بود باشوهرش صیغه  شد وفاتحه زندگیشون خوند شد  

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
مریم چرا زن بیشوهر وارد حریم خصوصی زندگیش بکنه عین دختر دایی من ک این قدر رفیق ودوست  مثلا &nbs ...

نمیدونم چطور یه دوست میتونه اینقدر نمک به حروم باشه

اون اگه واقعی بود دزدیده نمیشد اون مرد نبود نامرد بود اول اشتباه مریم بود پای اون زن رو باز کرد خونه ...

خوب مگه زری ها تو خیابون نیستن 

این داستان ها رو باور نکنید 

مرد خوب و موجه هیچ وقت نمیلغزه اگه لغزید بدون خیلی وقته از تو همون خیابونا لغزیده

چرا مریم به زور در رو باز کنه ؟اونم وقتی خونه خودش نیست  خدایی داستانه ؟؟

یعنی شوهرشو دیگه راه نده ؟میگه چندروزی راهش ندادم بچهام زنگ زدن گفتن خرجی از کجا میخای بیاری مجبورم راهش بدم خونه

خوب مگه زری ها تو خیابون نیستن  این داستان ها رو باور نکنید  مرد خوب و موجه هیچ وقت نمیل ...

ولی بعضی مردها خیلی بیشعورن نمیشه دوست رفیق بیاری خونه زود باهاش گرم میشن

مقصر اصلی خود مریمه که یه زن بیوه رو وارد زندگی و مسائل شخصیش کرده من همیشه در ارتباط با زنهای بیوه احتیاط میکنم. البته اینم بگم خیلی از زنهای بیوه با وقار و متین هستن و کاری به زندگی هم نوعش ندارن ولی هستن بعضیا که رحم ندارن. دخترخاله ام شوهرش فوت کرده تو مهمونی ها و دورهمی ها همیشه سمت مردای متاهل میره و باهاشون گرم میگیره و بگو بخند میکنه اصلا خانمهارو محل نمیزاره

مقصر اصلی خود مریمه که یه زن بیوه رو وارد زندگی و مسائل شخصیش کرده من همیشه در ارتباط با زنهای بیوه ...

چرا سمت مردای متاهل؟اینقدر مرد بیوه یا زن مرده هست .خدا اینجور زن ها را به راه راست هدایت کنه

چرا سمت مردای متاهل؟اینقدر مرد بیوه یا زن مرده هست .خدا اینجور زن ها را به راه راست هدایت کنه

راستش منم موندم دختر خالم چرا اینطوریه. خانمهای فامیل که تو جمع باهاش حرف میزنن اصلا بهشون توجه نمیکنه همش سمت مردا میره و سوالهای الکی ازشون میکنه. واسه همین همه فامیل باهاش قطع رابطه کردن 

راستش منم موندم دختر خالم چرا اینطوریه. خانمهای فامیل که تو جمع باهاش حرف میزنن اصلا بهشون توجه نمیک ...

منم یه دوستی داشتم هر وقت میومد خونمون فقط باشوهرم میخاست حرف بزنه باهاش قطع ارتباط کردم

2706