2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اکسسوری

لوازم ارایشی

لباس

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲
منم خیلی دوست دارم  اتفاقا الانم تاپیک زدم بچه ها چند نفری نظر دادن من فکرم روی لباس بچه و تاپ ...

من اگه بخوام انلاین شاپ بزنم برا لباس خودم خیاطی بلدم و مدرکش دارم خودم میدوزم میفروشم

عمده هم میفروشم

ادب به آدم بی ادب نکن... #شایع🍁
من اگه بخوام انلاین شاپ بزنم برا لباس خودم خیاطی بلدم و مدرکش دارم خودم میدوزم میفروشم عمده هم میفر ...

خوب خوبه که خودت کاری بلدی من هیچی بلدنیستم میخام جنس بیارم توخونه انلاین بفروشم نمیدونم پولمون هدرمیره یانه 

خوب خوبه که خودت کاری بلدی من هیچی بلدنیستم میخام جنس بیارم توخونه انلاین بفروشم نمیدونم پولمون هدرم ...

من فعلا تو سالن کار میکنم ارایشگاه ولی گفتم یه شغل دوم داشته باشم خیاطیم نمیتونم انجام بدم وقت نمیکنم

ولی خب از سالن و دوستا و مشتریا مخاطب واتساپ زیاد دارم همه هم میشناسنم گفتم یچی بگیرم بفروشم

ولی یچیزی میخام که فروشش بالا باشه و سودشم خوب باشه

من فعلا تو سالن کار میکنم ارایشگاه ولی گفتم یه شغل دوم داشته باشم خیاطیم نمیتونم انجام بدم وقت نمیکن ...

منم همینطور میخام فروشش زیاد باشه ولی واقعا نمیدونم. امابرای مشتری خوب توی روبیک و واتساپ اینامیشه تبلیغ کردو قیمت خوب باشه فروش میره ولی نمیدونم بیشترین فروش رو چی داره 

منم خیلی ذهنم درگیره کاش دوستای انلاین شاپ دارن میومدن نظرشونو میگفتن

من دوستم انلاین شاپ زد انواع تزئینات مو از کش بگیر تا گیر های خیلی قشنگ و ... اورد برا فروش

پیج زد ولی پیجش بالا نرفت کسی فالو نمیکرد و مشتری نداشت دیگه پیجو حذف کرد

2706