2752
2734
عنوان

بیاین از معجزه غسل توبه بگم 🥲🥺

184 بازدید | 8 پست

چن روز پیش رفتم حموم داشتم ب انواع چ اقسام غسلا فک میکردم یادم اومد به معلم ریاضی داشتیم می‌گفت غسل توبه کنید و غسل صبر کنید و خیلی چیزای دیگه دوبار غسل توبه رو امتحان کردم بینظیره عالیه از گناه دور میشی انکار دلت بیشتر خدایی میشه بارون نمیشد اینقدر عالی باشه آروم نیسی دلهره نداری 

امیدوارم انجام بدید متوجه معجزش بشید 

اگ نتیجه دیدید برای حاجت دلم صلوات بفرستید ❤️❤️

پ.ن(مث همه غسل های عادبه نیا توبه و انجام غسل)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط غسلش ؟یا بعدش هم باید گناه رو بزاری کنار

به نظر دوتاش باید مکمل باشن

شرمنده نمیتونم درخواست رو قبول کنم🙏 اصلا برا این کارا تو این سایت نیومدم...موفق باشید🙏من هیچی تو زندگیم کم ندارم هیچی همش رو از نماز و شاکر بودن ودعای پدر ومادر دارم(حروم خدا رو حلال )نکنیم ....   اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری س        اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س حاجات شرعیتون براورده به خیر ان شاءالله 🙏

خدا کمک کنه بنده صالحش بشیم

شرمنده نمیتونم درخواست رو قبول کنم🙏 اصلا برا این کارا تو این سایت نیومدم...موفق باشید🙏من هیچی تو زندگیم کم ندارم هیچی همش رو از نماز و شاکر بودن ودعای پدر ومادر دارم(حروم خدا رو حلال )نکنیم ....   اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری س        اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س حاجات شرعیتون براورده به خیر ان شاءالله 🙏