2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند کیلو و چقدر خریدی؟

پاک شده خریدی؟

ما جنوبی هستیم و با همه چی درستس میکنیم 😅

من سبزم 🌱با طلوع خورشید از نور الهی تغذیه میکنم و شکوفا میشم 💚☀️ خدایا شکرت که در قلبم هستی💗

میگو با ماکارونی ( من عاشقشم)

میگو قاطی مواد عدس پلو

میگو خالی 

میگو با تخم مرغ

اسنک میگو

پیتزا میگو 

کوکو میگو

میگو سوخاری

دو پیازه میگو

خورشت میگو

و....

من سبزم 🌱با طلوع خورشید از نور الهی تغذیه میکنم و شکوفا میشم 💚☀️ خدایا شکرت که در قلبم هستی💗

میگو رو تمیز کن رگ پشتتش و در بیار بشور داخل یک ظرف کمی نمک و فلفل وپودر سیرو نعناع خشک و شوید خشک بزن اگر ادویه دیگه ای هم مثل خردل و جوز هندی داری بزن خوب میشه یک قاشق سرکه یا ابلیمو با اب بزار جوش بیاد بعد نیگو هارو بریز داخلش و بزار بمدت فقط ۳ دقیقه بیشتر نشه که میگو سفت میشه بجوشه بعد صافش کن بعدش میتونی سوخاریش کنی و بخوری فقط مدت پختش کمه سریع اماده میشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706