2733
2734
عنوان

شوهرم رفته چقدر خونم آرامش هست

360 بازدید | 17 پست

خانما من ۱۲ ساله ازدواج کردمو باشوهرم خیلی اختلاف دارم امشب به زور وبا بهانه ای فرستادم بره اون یکی خونمون که درحال ساخته گفتم وسایل بنایی و میدزدن برو امشب بخواب اونجا

حالا انقدر خونم بابچه هام خوش گذشته دیگه راضی نیستم برگرده 

یعنی بگم از رفتاراش باورتون نمیشه بهداشتش و رعایت نمیکنه بلد نیست باهام حرف بزنه مسواک نمیزنه روابط اجتماعی درستی نداره بابچه هام بد حرف میزنه شکاکه مثلا من نباید تو گوشیم قند شکن داشته باشم میگه فیلمهای س. و نگاه میکنی دیوانه اس دعوا میکنیم اینستامو پاک میکنه مهمونی نمیاد مهمونی نمیده تفریح نداریم فقط پول پول جمع میکنه به منم پول میده ولی ملک نه چشم چرونه بهش اصلا اعتماد ندارم  

کادو تولد و روز زن می‌خره ماشین همیشه دستم منه هرجا بخوام برم میرم و میام  ماهانه میده خودمم شاغلم پولمو اصلا نمیزاره یه هزاری به خونه خرج کنم ولی خونه به اسمم نمیکنه خیلی خیلی پولداره 

حالا اگه جای من بودین دوست داشتین تنها باشین یا نه؟

باورمیکنین برام مهم نیست کجا و باکی فقط میخوام ازم دور باشه ولی در عین حال بالا سر بچه هام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شردیطتون خوبه خواهرگلم اون اخلاقاشونم کمکش کنه گناهه درست میشه همینکه ندار نیستیم همینکه میده دنیاس به امام رضادع قسم من ماه هاست برای پول دکتررندون موندم البته همسرم بیکاره مریضه فعهلا نه اینکه بگم داره یا بددله نمیده نه. نداره کلا. در کل قدر بدون و درست کن قربونت برم هر کی یک مشکلاتی داده مال شمااینطورشه مدل ما اونقدروحتنشتناکه دلتنمیخواد جامون بودی عزیزم

السلام علیک یا اباعبدالله س💚

ماشین برات گرفته پولم بهت به حد کافی میده همه جا هم میری  بعد شکاکه؟کل خرج خ نه هم از درامدشه؟ بعد انتظار داری خونه هم به نامت کنه؟کلا کار میکنی که چی خودت خونه بخر ببخشید توقعت بالاست 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2706