2733
2734
عنوان

بنظرتون من باردارم؟

72 بازدید | 8 پست

تیرویید کم کار دارم ولی نرمال شدع بود با قرص بعد یهو عرض چند ماه شد از سه شده بود نزدیک ده بعد پیام دادم دکترم گفتم خیلی رفته بالا گف بارداری😐یعنی چی اخه چیکار ب تیروئید داره ففط ازمایش تیرویید بود 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌱❤

ممکنه

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو بارداری چون‌ جنین تو چند ماه اول از هورمونی که از غده تیرویید مادر ترشح میشه استفاده میکنه، باعث میشه تیرویید کم کارتر میشه، برا همین گفته احتمالا بارداری

ولی فقط یه احتماله، شاید علت دیگه داشته باشه

تو بارداری چون‌ جنین تو چند ماه اول از هورمونی که از غده تیرویید مادر ترشح میشه استفاده میکنه، باعث ...

احتمالم نداد گف بارداری

دیگه انفدرام نمیشه اطمینان داشت، حالا شما یه ازمایش بتا بده مشخص میشه، قرصتو استفاده میکردی مرتب دیگ ...

اره استفاده میکردم نمیدونم چرا رفت یهو انقدر بی سابقه بالا

اره استفاده میکردم نمیدونم چرا رفت یهو انقدر بی سابقه بالا

منم‌کم‌ کاری تیرویید دارم و برا منم تو بارداری دقیقا همین بود، قبل از بارداری روزی یه دونه میخوردم، تو بارداری 2 تا و نصف

ان شاءالله خیره