2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من کلا با این برند مخالفم . تو اکثر محصولاتش الکل داره که برای پوست خوب نیست . اگرم می خوای استفاده کنی کم استفاده کن

هم اسمه آریانا گرنده  . با افتخار رئالی هستم . اگه بارسایی هستی ریپ نزن   
من فقط شوینده صورتشو دارم برلی پوست خشک. راستش پوستمو خشک میکنه. البته کلا پوستم خشک هست کلا باید بع ...

منم خشکم ینی ابرسانی نمیکنه اونجو‌ک نوشته بعدش ک باید زد من ابزسانشم همی برند خریدم

شوینده ی زردچوبه اش خوب نیست سد دفاعی پوست رو نابود میکنه خشک و کدر میشه  آبرسان هم وقتی صورتت ...

نه بزا پوست خشکه از اون ابیاست 

میگن توش الکل دار محصولات نتروژینا بزا همی خوب نیست درسته یا الکیه

نه بزا پوست خشکه از اون ابیاست  میگن توش الکل دار محصولات نتروژینا بزا همی خوب نیست درسته یا ا ...

من خودم پوستم خیلی حساسه اصلا سمت نوتروژینا نمیرم به نظرم همه محصولاتش خیلی قوی و سنگینه کلا حالا نمیدونم الکل داره یا نه تا حالا استفاده نکردم