2752
2734
عنوان

رژیمیا بیاید سوالللل

69 بازدید | 11 پست

اگر مثلا تو دو روز 2 کیلو اضافه کرده باشم

اگر کالریمو 500 کنم

تو چند روز میتونم بسوزونمش؟

بدون فعالیت بدنی خاصی

🩶🇬🇧🧮🛍📸💒✈️🎧⛹‍♀🏀🍵🥗🥬🍏🌸👩‍🏫👩‍🎓
چی خوردی که 2 روزه 2 کیلو اضافه کردی؟  پریود نشدی؟

پرخوری عصبی.. همچی تقریبا  

بنظرت میتونم حالا؟ 

بعد اینکه عدس پخته ی لیوان مثلا.. هر روز بخوام بخورم لاغرکنندس ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پرخوری عصبی.. همچی تقریبا     بنظرت میتونم حالا؟  بعد اینکه عدس پخته ی لیوان مثلا.. ...

حبوبات لاغر نمیکنه. ولی خیلی احساس سیری میده. 

کلا وزنی که اینجوری اضافه شده زود هم کم میشه با رعایت کردن. 

حبوبات لاغر نمیکنه. ولی خیلی احساس سیری میده.  کلا وزنی که اینجوری اضافه شده زود هم کم میشه با ...

مرسسییی

در مورد حبوبات بیشتر توضیح میدی

من اگر عدسی بخورم مثلا در حد یه لیوان عدس پخته در یک هفته، وزن اضافه نمیکنم باز؟ 

فقط عدسی.

مرسسییی در مورد حبوبات بیشتر توضیح میدی من اگر عدسی بخورم مثلا در حد یه لیوان عدس پخته در یک هفته، ...

یعنی کل روز عدس بخوری یا فقط یه لیوان عدس برای کل روز بخوری؟ 

درهرصورت حبوبات که بخوری زودتر از خوراکی ‌های دیگه سیرت میکنه و دیرتر هم گرسنه میشی ولی از همه حبوبات بخور. نه فقط عدس. 

یعنی کل روز عدس بخوری یا فقط یه لیوان عدس برای کل روز بخوری؟  درهرصورت حبوبات که بخوری زودتر ا ...

نه اخه عدسم کالریش زیاده منظورم ی لیوان واسه ی روز بود

امروز زیاد قرمه سبزی خوردم البته بدون گوشت🤦🏻‍♀️

بعد ببخشید ی سوال دیگه 

برنج رو کلا حذف کنم چی میشه

نه اخه عدسم کالریش زیاده منظورم ی لیوان واسه ی روز بود امروز زیاد قرمه سبزی خوردم البته بدون گوشت🤦 ...

کمه یه لیوان برای یه روز کامل. گرسنگی اذیتت میکنه. برنج هم حذف کنی ریزش مو میگیری. هفته‌ای 3 بار بخور. 

کمه یه لیوان برای یه روز کامل. گرسنگی اذیتت میکنه. برنج هم حذف کنی ریزش مو میگیری. هفته‌ای 3 بار بخو ...

مرسی لطف کردید

بنظرتون قرمه سبزی فقط خورشتش در حد ده قاشق خیلی اضافه میکنه😂😭🤦🏻‍♀️؟ 

مرسی لطف کردید بنظرتون قرمه سبزی فقط خورشتش در حد ده قاشق خیلی اضافه میکنه😂😭🤦🏻‍♀️؟ 

خواهش میکنم گلم

قرمه‌سبزی کالری بالایی داره. کلا به ازای هر 30 کیلو وزن یه قاشق غذاخوری خورش میتونی مصرف کنی.