2752
2734
عنوان

اگه عروسی بدون بچه دعوت شید میرید؟

1434 بازدید | 115 پست

من خودم نمیرم ب شخصه،

نهایت اگه عروسی نزدیک باشه همسرمو میفرستم اونم عایا بره عایا نره

اصلا از این مدل دعوت خوشم نمیاد

الان ی تاپیک بودم میگه خواهرم ک عروس بود گفته بود کسی با بچه اومد راه ندید

چرا انقدر بی احترامی واقعا؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیرم.از گلوم پایین نمیره اصلا خوش نمیگذره بهم 

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 

چرا نرم؟

مگه قراره بعد بچه خودم رو فدا کنم؟

من خودم گاها دوست دارم حتی به میل خودم بچه رو بزارم با شوهرم برم 

کما اینکه من از ۲۰ سال قبل یادمه مینوشتن بعضیا اقا و بانو

قرار نیست همه جا بچه ها باشن

اگه تو چند تا مراسم واقعا‌هیچ کس نمیرفت خود عروس پرفیس‌وافاده میموند وشوهرش دفعه بعد کسی‌این ادا هارو درنمیاورد عروسی مجلس شادیه مال بچه هاست بزرگا که ذوقی ندارن بچه ذوق عروسی داره حالا کو تو اون فیلمی که میره صدسال بعد نگاش میکنن یه بچه بدوعه

اگه با بچه دعوت شم، بچه مو نمیبرم. ولی اگه بگن بچه نیار، اصلا نمیرم. تو خانواده ی ما چنین فرهنگی و ...

دقیقا ادم ممیکنه بچه رو نبره اما اینکه بگن نیار ی جوریه

2706