2752
2734
عنوان

موندم چیکار کنم😮‍💨

194 بازدید | 7 پست

بچه ها مامانم اینا اومدن نزدیک مادرشوهر م اینا بعد پدر بزرگ و مادربزرگم پیرن و مریض پیش مامانم و اینا میمونن اومدم خونه مادرشوهر م گفتم بزار شوهرم عادت کنه هر وقت اومدیم شبا بریم خونه مامانم بخوابیم ب مامانم زنگ زدم گفت نمی‌خواد بیای همون خونه مادرشوهر ت بخواب پدربزرگم تا صبح ناله می‌کنه گفت کجا میخوای بیای فردا بیا 

منم ب خاطر مشکلاتی ک دارم دلم میخواد ک خانوادم نزدیکن برم اونجا اگ نرم شوهرم عادتش میشه ک خونه خودشون بخوابه منو مثل مهمون می‌بره خونه مامانم روزاو شب موقع خواب میاره خونه خودشون هعییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب مادرت درست میگه دو تا پیر زن‌و پیر مرد مریض رو دستشه شما دیگه کجا برین،بلاخره داماد غریبس رودربای ...

ما امشب اومدیم آخر هفته ها یا می‌رفتیم خونه مامانم یا خونه مادر شوهرم ماشین نداریم ک بخوابم برگردیم دوباره فردا بیایم

ما امشب اومدیم آخر هفته ها یا می‌رفتیم خونه مامانم یا خونه مادر شوهرم ماشین نداریم ک بخوابم برگردیم ...

خب دیگه همون خونه مادر شوهرت بمون وقتی مادرت شرایط رفتن شما رو نداره.بعدم هر هفته زیاده چون شب باید بمونید کمترش کن.

خب دیگه همون خونه مادر شوهرت بمون وقتی مادرت شرایط رفتن شما رو نداره.بعدم هر هفته زیاده چون شب باید ...

شوهرم منو ب زور میاره میگ آخر هفته ها خونه نمونیم هعی دلم میخواد مثل همه دخترایی ک میرن خونه مامانشون برم ولی من مثل مهمون میرم