2752
2734

میرفتم دستشویی میومدم میدیدم شوهرم نیست فکر میکردم اتاقه صداش میکردم حواب نمیداد میرفتم میدیدم اتاق نیست😳اشپزخوته هم میدیدم نیست😳 بعد میفهمیدم رفته پایین😐لامصب یه دیقه رفتم دشوری🤣🤦‍♀️وای خدارو شکر که جداشدیم خیلی رومخ بود🤧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهر من الان که جدا هستیم همینه یعنی تا من پامو بذارم بیرون می‌ره خونه مامانش تا نیم ساعت دیر بریم خونه می‌ره خونه مامانش 

دیگه اصلا به هیچیم نیست نه خودش نه کاراش 

تو حموم بودم اومدم بیرون تو رختکن حوله رو بردارم مادرشوهرم لباسامو داد گفت بپوش مهمون داریم   

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
شوهر من الان که جدا هستیم همینه یعنی تا من پامو بذارم بیرون می‌ره خونه مامانش تا نیم ساعت دیر بریم خ ...

خب اینکه بنظر من اشکالی نداره چیمیشه مگه شوهر منم خونه باشه من برم جایی میره به مامانش سر میزنه واقعا حق دارن دیگه بی انصافیه ادم نخواد نره 

میشه دعا کنی منم نجات پیدا کنم❤️

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

منم تجربه شو داشتم بینهایت مزخرف بود 

نصف شب پامیشدم میدیم نیست صبح ازش میپرسیدم میگفت خوابم نبرد رفتم پایین با ابجیام صحبت کنم 😶😶

نگم چقدر مراحل مزخرفی بود من البته طلاق گرفتم

2706