2752
2734

پسری وجوددارع ک رابطه نداشتع و خوب بوده؟؟؟؟🙃🙃🙃من باکسی بودم ک بانقش بازی کردن اومدومیخاست بامن باشه..منوعاشق خودش کرد..بعدنشون دادکیه..اهل همع چیزبود..هرچیزی ک فکرشوکنین..رابطع های گناه..من فهمیدم ازاردیدم ولی دوسش داشتم نمیتونستم برم..ولی تموم شد..دیگ فکرم راجب پسراخراب شدع..نمیخام دیگ ازدواج کنم..من باکسی نبودم ازارم میده ببینم باکسیم ک باهمه بوده..فک میکنم همشون رابطع دارن بادختروهمجنسشون..چیکارکنم؟؟چجوری بفهمم سالمن یا ن؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره من دیدم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

این بلا سر من اومد فکر میکردم شوهرم بهترین مرد دنیاس اما همه کار کرده بود اهل همه چی بود حواستو خیلی جمع کن عزیزم

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...

یدونه میشناسم ولی قصد ازدواج نداره

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ ....من مذهبی نیستم نماینده جامعه مذهبیون هم نیستم صرفا بخاطر امضام اینو برداشت نکن ک حتما مذهبیم اوکی ؟ ....
وای منم همیشه فکر میکنم پسری نیست ک رابطه جنسی نداشته قبل ازدواج

ن اینطوری نیست به تعداد دخترای این شکلی پسر اینشکلی هم هست  

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2706