2752
2734
عنوان

کاش شوهرم عاشق موی کوتاه بود نه بلند

| مشاهده متن کامل بحث + 1286 بازدید | 58 پست

من نمی‌دونم چرا مردا انقدر مو بلند دوس دارن 

داداشم میگه حق اینکه موهاتو کوتاه کنی نداری من مو بلند دوست دارم تازه به مامانمم گیر میده میگه تو هم بزار موهات بلد بشه میگم دیگه او بیچاره رو ول کن 😂

یکی از دوستامم تعريف می‌کرد میگفت داداشم نمیزاره موهامو کوتاه کنم 

همین‌که انقد براش مهمه، خیلی خوبه

💔سید ابراهیم، مرد مهربان و خدمتگزار ایران، آسوده باش، دیگر وقت استراحت است... اما ما با دل تنگمان چه کنیم، دلمان برای چهره مهربان و صدای دلنشینت تنگ شده، کاش یکبار دیگر در قاب تلویزیون با ما سخن بگویی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من مویی که تا زیر باسن بود کامل کوتاه کردم مدل باب. تازه میفهمم چقدر قبلش با موی بلند خودمو اذیت کرد ...

وای واقعا اذیت کننده ست حالا مال من چند سانت مونده به باسن برسه شوهرم میگه موهاتو بلند تر کن انگار دست منه🤣😆😆

من نمی‌دونم چرا مردا انقدر مو بلند دوس دارن  داداشم میگه حق اینکه موهاتو کوتاه کنی نداری من مو ...

واقعا داداشاتون حق انقد نظر دادنو ندارن

بماند شوهرا هم ندارن

https://abzarek.ir/service-p/msg/1893595
من نمی‌دونم چرا مردا انقدر مو بلند دوس دارن  داداشم میگه حق اینکه موهاتو کوتاه کنی نداری من مو ...

چه باحال ، من داداش ندارم ، بالام هم متاسفانه از موی بلند بدش میاد

نتونستم جلو خندمو بگیرم ببخشید    

نه عزیزم😂

خودم یادم میوفته خندم میگیره 

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺 رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗 خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕 میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲 تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم.         دوست دارم خدای کوچک من

من موهام خیلی هم بلند نیست تقریبا تا کمرمه  ی نمه اعتماد ب نفس هم دارم ب خاطر موهامه چون از نظر خودم لخت و  قشنگه 

موهامم کوتاه کنم شبیه کلم بروکلی میشم/:"

حقیقت این است که انسان ها از شنیدن بدبختی دیگران  خوشحال میشوند،چون باعث میشودباور کنند که خوش بختند.
وای واقعا اذیت کننده ست حالا مال من چند سانت مونده به باسن برسه شوهرم میگه موهاتو بلند تر کن انگار د ...

من انقدر برای حمام اذیت بودم. الان هر روز دوش میگیرم عشق میکنم. انقد سنگین بود موها قبلا الان خیلی احساس سبکی دارم 

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت

شوهر من ک هروقت میپرسم میگه هرجور دوس داری چن وقت پیش یکم کوتاه کردم مطمئنم نفهمیده😐

خودم موی کوتاهو بیشتر دوس دارم بهم میاد و خیلی راحته شستنو شونه کردنش 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞
2706