2752
2734

خیلی باهم خوبیم ولی این اخلاقش چند وقته رو مخمه

چندتا مثال میزنم ببینید حساس شدم یا حسم واقعیه

ما ایران نیستیم آلمان زندگی میکنم اون خیلی ساله اینجاست من دوساله اومدم

تازه ماشین خریده یه هفته ازش استفاده نکرده بود ماشین باتری خالی کرده بود

کلی پول داد اومدن باتری به باتری کردن 

بعدش من گفتم نباید بزاری ماشین طولانی مدت بی استفاده بمونه حداقل استارت بزنه 

بعد این نظر من گفت تو چی میدونی! بعدم شروع کرد مسخره کردن من

یا اینکه یوقتا من آهنگ میزارم هی شروع میکنه آهنگ و خواننده رو مسخره کردن

پادکست میزارم گوش بدم میاد محتواشو تحلیل میکنه مسخره میکنه ( از نظرش فقط پادکستای انگلیسی خوبن) و ایرانیا ارزش گوش دادن نداره

من یجورایی اعتماد بنفسم رو از دست دادم همش خونه باشم با هندزفری گوش میدم که نفهمه چی گوش میدم

فکر کردن از روی تعصب ناشی از تربیت ذهنی است که فضایش را به اجاره افکار و باورهای دیگران داده است.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

زندگی با این افراد یعنی مشکل اعصاب یعنی از بین رفتن اعتماد به نفس یعنی از درون نابود شدن...

برای کشف اقیانوس‌های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید، این جهان، جهانِ تغییر است نه تقدیر ...              خودتون رو با اینکه حتما تقدیرم نبود گول نزنید 🙃

خب بروسرکار 

اگه زبان بلد نیستی یادگیر

برو دانشگاه خیلی موقعیت خوبیه 

شوهرت جوزده شده زیادی محلش ندار 

ܩܔ ܣܩیܢܚ݅ܘ ܢ̣ߊ ܢ̣ܫ̇ض ܟܿܝ̇ߺܥ‌‌یܥ‌‌ܩܢ 😅 ️ ๛ܩߊ ܢ̣ܘ ܭܢܚܨ ܭܘ حߊ‌ܠܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ߊ‌ܥ‌‌ܭܨ ܢ̣ܦ̇ܣܩܥ‌‌ ܥߊ‌ܝ̇ߺܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ܩیܥ‌‌ܣیܩ! ️حرف زدن اسو نه‌خ‍‌ـב‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅شمایی‌که میگی‌برو‌پیش.روانشناس‌فک‌کنم‌تاحالاخودت‌نرفتی‌     وگرنه میدونستی جلسه‌۴۰۰‌تمنه‌😂نمیگفتی‌برو تاپیک:شوهرم‌بهم پول‌توجیبی‌نمیده‌برو روانشناس‌   شوهرم‌سرکار‌نمیره‌نون‌‌نداریم‌ببرش روانشناس کارندارم افسرده روانشناس اگ پول روانشناس داشتیم خب چیزیمون‌نبود خااهررر

حالا چرامیگی نامزد ؟؟نمیگی شوهر

ܩܔ ܣܩیܢܚ݅ܘ ܢ̣ߊ ܢ̣ܫ̇ض ܟܿܝ̇ߺܥ‌‌یܥ‌‌ܩܢ 😅 ️ ๛ܩߊ ܢ̣ܘ ܭܢܚܨ ܭܘ حߊ‌ܠܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ߊ‌ܥ‌‌ܭܨ ܢ̣ܦ̇ܣܩܥ‌‌ ܥߊ‌ܝ̇ߺܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ܩیܥ‌‌ܣیܩ! ️حرف زدن اسو نه‌خ‍‌ـב‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅شمایی‌که میگی‌برو‌پیش.روانشناس‌فک‌کنم‌تاحالاخودت‌نرفتی‌     وگرنه میدونستی جلسه‌۴۰۰‌تمنه‌😂نمیگفتی‌برو تاپیک:شوهرم‌بهم پول‌توجیبی‌نمیده‌برو روانشناس‌   شوهرم‌سرکار‌نمیره‌نون‌‌نداریم‌ببرش روانشناس کارندارم افسرده روانشناس اگ پول روانشناس داشتیم خب چیزیمون‌نبود خااهررر

هر موقع مسخره کرد اگ بیشتر حرص بخوری و واکنش بدی بازم ب کارش ادامه میدع

اما اگ هر وقت مسخره کرد سکوت کنی و اهمیت ندی و ب روی خودت نیاری ، دیگ ادامه نمیدع

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
خب بروسرکار  اگه زبان بلد نیستی یادگیر برو دانشگاه خیلی موقعیت خوبیه  شوهرت جوزده شده ز ...

سرکار میرم

زبانم خوبه

فکر کردن از روی تعصب ناشی از تربیت ذهنی است که فضایش را به اجاره افکار و باورهای دیگران داده است.
هر موقع مسخره کرد اگ بیشتر حرص بخوری و واکنش بدی بازم ب کارش ادامه میدع اما اگ هر وقت مسخره کرد سکو ...

اتفاقا جواب نمیدم سکوت میکنم بازم ادامه میده فکر میکنه تحت تاثیر قرار گرفتم

سرکار میرم زبانم خوبه

پس چرا همچین آدمی سمی رو داری تحمل میکنی؟؟