2733
2734
عنوان

میخوای موهات بلند و پرپشت بشه بیا

284 بازدید | 20 پست

سلام دوستان

تجربه یک ماهه خودمو بگم براتون شروعشم تو تایپیکام هست

برای من توی یک ماه موهام یک وجب بلند تر شده من هفته ای یکبار یکروز زرده تخم مرغ و یک روز دیگه هم آب پیاز زدم واقعا عالی بود برام

البته سس مایونز هم برا نرم شدن مو استفاده کردم که اصلااااا توصیه نمیکنم به شدت کار اشتباهی بود 🤦🏼‍♀️

ویتامینه هم برا پرپشتی مو عالیههههه به چشم دیدم

حالا اونم از این ماه پولامو جمع کنم انشاالله میرم 🙂

شما برا موهاتون چیکار میکنین که خوشگل بشه ؟

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آب پیاز چطوری استفاده کردی؟

وقتی موهات چرب هست پیاز رو رنده متوسط بزن بعد از چایی صاف کن رد کن که هیچییی تفاله نمونه فقط آبش باشه

آب پیاز رو به کف سرت و پایین موهات خلاصه همه جاش بمال پلاستیک بکش بزار نیم ساعت بمونه بعدش بشور

تو دوران عقد به شدتتتت موهامو نرم میکرد

الان دیگه نه نمی‌دونم چرا

اگر نرمی هم برا موهات تجربه کردی از همین آب پیاز هست

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
اب پیاز و اب برنج میزدم خوب بود ولی دیگه استفاده نکردم چون کوتاه کردمشون ولی بوش بی نهایت بده جوریکه ...

آب برنج تو یه تایپیک نوشته بود موهاشو خشک کرده

آب پیاز بله بو داره ولی اگر چند دست بشوری بیشتر به موهات آسیب میرسونی

بوی تخم مرغ خیلی بد تر هست تا سه روز خونه و خودم لو میدیم ولی دیگه به جاش موهام خیلی خوب شدن 🤦🏼‍♀️

یعنی هرروز موهاتونو میشستین یه روز در میون اب پیاز و تخم مرغ؟

نه گلم

مثلا شنبه هر هفته دوتا زرده تخم مرغ میزدم بعد یه ربع میشستم

چهار شنبه ها آب پیاز میزدم

خب قبلا رشد موهات چقد در ماه بود؟

این مقدار رشد توی نیم سال بود

بعد از زایمان و بچه شیر دادن بدتر هم شد ولی الان خداروشکر خیلی راضیم

آب برنج تو یه تایپیک نوشته بود موهاشو خشک کرده آب پیاز بله بو داره ولی اگر چند دست بشوری بیشتر ب ...

اب برنج اصلا خشک نمیکنه همم راضی هستن من خودم موهام خشک هست ساقهاش بدتر ولی ریشه دو سه سانت زود چرب میشه ولی خب خشکش نکرد و اینک مهمه که قبل از حمام بزنی نه بعد روموها خشک یکم زدن و تست کردنش فرق میکنه حالا جز این روغن تراپی هم بشدت جوابه ولی خب حوصله میخواد 

🌙
این مقدار رشد توی نیم سال بود بعد از زایمان و بچه شیر دادن بدتر هم شد ولی الان خداروشکر خیلی راضیم

من توی سه سال موهام یه وجب رشد میکنه😂 واقعا ها

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
اب برنج اصلا خشک نمیکنه همم راضی هستن من خودم موهام خشک هست ساقهاش بدتر ولی ریشه دو سه سانت زود چرب ...

آهان نمی‌دونم

اون کاربر که خیلی ناراضی بود منم ترسیدم استفاده نکردم

من روغن نمی‌زنم چون موهام چرب میشه 🤦🏼‍♀️

2706