2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وقتی کارم تموم شد از کوچه داشتم میرفتم بیرون یه عده جمع شده بودن و وحشت توی صورتشون بود

پرسیدم مگع چه شده اینقدر ترسیدین؟

یکی شون گفت: شبا یه چیزی بچه ها رو میکشه...

لبخند زدم و رد شدم، اونا به جای " کسی" از " چیزی" استفاده میکنن، پس معلومه هنوز بهم شک نکردن :)

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
که تو خداوند رویدادهای محال بودی و هستی🌝 خدایا بخاطرِ داشتنِ فرزندی سالم، باهوش،عاقل،زیبا و خوش شانس هزاران بار شکرت♥️  (الحمدلله کَما هُوَ اهلَهٌ)
من با همین شبا تا صبح خابم نمیبرد    

واقعا ترسناک بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
که تو خداوند رویدادهای محال بودی و هستی🌝 خدایا بخاطرِ داشتنِ فرزندی سالم، باهوش،عاقل،زیبا و خوش شانس هزاران بار شکرت♥️  (الحمدلله کَما هُوَ اهلَهٌ)

یه روز صدای دخترمو شنیدم از اتاقش که یه شعر میخوند، شعره خیلی برام آشنا بود

یا مادربزرگم افتادم من وقتی ۷ ساله بودم برام میخوند اما اون وقتی من  ۱۰ سالم بود فوت شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یکبار با دوستم رفته بودیم باغشون شب بود نشسته بودم تو اتاق دوستم رفتته بود تو ماشین وسیله بیاره دیدم صدام زد در باز کن دستم وسیله در باز کردم ولی کسی پشت در نبود دوستم هنوز نیومده بود

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
یه روز صدای دخترمو شنیدم از اتاقش که یه شعر میخوند، شعره خیلی برام آشنا بود یا مادربزرگم افتادم من ...

وای من چقد از این بچه ها که گذشته رو میدونن میترسمم

متن خودکشی یه پیرمرد :

_ صدای خنده بچه ها خیلی قشنگه اما نه وقتی که هیچ بچه ایی تو خونه نیست و ساعت ۳ شبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706