2752
2734

اول بگین چقدر میشه کم‌کرد؟

به نظرتون میشه ۸ الی ۱۰ کیلو کم کنم؟

چون میگن ماهای اول خیلی بیشتر میشه کم‌ کرد

خواهشا به هر دو سوالن جواب بدید

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

وای نه توروخدا به بدنت آسیب نزن مگه یهویی تو یک ماه ۱۰ کیلو چاق شدی که بخوایی کمش کنی

بستگی به اراده ت داره فکر کنم ۳یا ۴ کیلو کم کنی

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

نه نمیشه آسیب میبینی 

نرمالش چهار کیلو در ماه

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم چرا ۲۹ روز؟؟ وقت بیشتری نداری؟؟میدونی کاهش وزن بیشتر از سه یا نهایتاً ۴ کیلو در ماه چقدر عوارض ...

اخه میگن ماه اول خیلی خوب کم میشه

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
اخه میگن ماه اول خیلی خوب کم میشه

به اینکه بقیه چی میگن گوش نده کدوم پزشک توصیه میکنه ماهیانه ۱۰ کیلو وزن کم کنی؟؟لطفاً به سلامت خودتون اهمیت بدید من از پزشک متخصص پرسیدم که دارم میگم ..حالا شما از هنین الان که شروع کنی تا آخر تابستون ۱۰ کیلو کم کنی هم سالمی هم پوستت شل نمیشه