2733
2734
عنوان

میخوام جدا بشم

99 بازدید | 4 پست

نامزدم آدم خوبیه 

خانوده خوبی هستن 

اما واقعا مادر شوهر روانم ریخته بهم تمام انرژیم تحلیل میره و دیوانه میشم 

ظاهرا و جلو بقیع خیلی آروم خوبه اما بعدش سمتم ترکش می‌فرسته نمی‌فهمم ازم خوشش میاد یا نه

واقعا نمیتونم دیگه ادامه بدم

یه مهندس معماری دانشجو  ارشد دانشگاه شیراز بدون سهمیه 😂
تحلیل میری تو این زندگی ...به همسرت این موضوع رو گفتی ..نظرش درمورد رفتار مادرش چیه ..نظر خانوادت چط ...

اون بدبخت هم ناراحت حتی امروز با مامانش دعوا کرده 

میگه ما چیکار اون داریم 

اما واقعا نمیشه که برای همیشه کاری به مامانش نداشته باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون بدبخت هم ناراحت حتی امروز با مامانش دعوا کرده  میگه ما چیکار اون داریم  اما واقعا نم ...

ببین میشه وافعا ...اگر توقعی نداشته باشید و همسرت از بی محلی یا رفتارهای مامانش عصبی نشه تو زندگی و سر شما خالی نکنه میشه ..سالی دو سه بار نهایتا یا نهایت۶بار همرو ببینید .مشکلی ایجاد میشه؟

اگه روابط با فاصله و سرد داشته باشی بنظرت چه مشکلی ایجاد میشه ..خوب با مامانش گرم نگیر ..با خواهراش گرم نگیر ...مثل عروس و مهمان برو خونشون یک وعده بمون و برگرد ...به قول یکی میگفت دیر برو ،زود برگرد ...اگر همسرت تو این راه همراهیت میکنه و جنبه داره ...میشه کنترلَکرد 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
ببین میشه وافعا ...اگر توقعی نداشته باشید و همسرت از بی محلی یا رفتارهای مامانش عصبی نشه تو زندگی و ...

سه تا خواهر شوهر دارم 

شوهرم خیلی بهشون وابسته هست درسته مامانش میتونم فاکتور بگیرم اما خواهراش نه 

مامان دختراش پر میکنه دختراش هم شوهر منو