2733
2734

درونریزی نکنین 

خیلی بده خیلیی 

همش ناراحتیا جمع میشه بعد چون بهت یاد ندادن از خودت دفاع کنی نمیتونی جواب بدی بگی دلیل ناراحتیتو از ترس اینکه از دستشون بدی بعد در نهایت همه این ناراحتیها تبدیل میشه به تنفر 😓تو یه وضعیت بدیم الان توروخدا مثل من نباشین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من میگم 

ازکسی ام خوشم بیاد میگم 

خیلی حس خوبی داره این کار 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

مگه تو از یکی ناراحت بشی مثل قبل باهاش رفتار میکنی؟

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...

من دفه اول توجیح میکنم کارشو و ناراحتی رو درست میکنم دفعه دوم ۵۰ ۵۰ میشه بود و نبودش دفعه سوم اون ادم میمیره واسم...گریه میکنم واسه از دست دادنش..و حالا فرقی نمیکنه دوست رفیق آشنا فامیل غریبه و... کینه نمیشه تو دلم بمونه ولی دیگ هیچ وقت انگار نمیشناسم طرفو کارشم خیلیییییی کمرنگ میشه واسم

اینم ی اخلاق بده😁

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)

من هستم به بدترین نوع تنفر ها رو دارم چون مامانم هرگز نذاشت جواب بدم و خودش از اول خواستش این بود که من رو پر از عقده کنه از بچگی 

لطفا ن اینجور نگو.. چ میدونم مادره جاش بهشته و.. ازین چرت پرتا ریپلای نزنین تاپیک مادرای سمی رو بخونید میفهمید

و اینکه نزدیکان مادرم همی میگن آدم نرمالی نیست و مشکل روانی داره در حالی که در بهترین حالت ممکن بزرگ شده 

نمیشه گفت گاهی  من دوفنر هستن ک هرچیم ناراحت بشم نیمگم چون بدتر میکنن

خانواده یا دوست؟

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

من خیلی چیزا تو دلم موند مخصوصا رفتارای خانواده شوهرم!!!الانم تبدیل شده ب ی کینه ک بنظرم حق دارم 

"خدا جونم"شکرررررت ک ب ما هم نگاه کردی و خیییلی راحت ب آرزومون رسیدیم شکرررت شکرررت شکرررت."آمین"

نمیگم فاصله میگیریم چون یبار گفتم طرف سه روز فقط پیام میداد ثابت کنه حق با اون بود یا کارش بی منظور و.

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر 💞💞همسر خوبم💞 💞.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2706