2733
2734
عنوان

مردم چجوری زندگی میکنن؟؟

216 بازدید | 17 پست

خیلی تنهام ۷تا دوست نزدیک دارم پارتنر دارم ولی دوره ، هیچوخ هیچکی نیس باهام وقت بگذرونه دورم پرادمه ولی تنهام

نمیدونم اونا دارن با کی وقت میگذرونن پس؟

عمیقا ناراحتم ازاین موضوع

ادم برونگراییم هستم نمیتونم بشینم تو خونه یا تنهایی کارایی ک دلم مخادو بکنم:(

چرا ازدواج نمیکنی

💔سید ابراهیم، مرد مهربان و خدمتگزار ایران، آسوده باش، دیگر وقت استراحت است... اما ما با دل تنگمان چه کنیم، دلمان برای چهره مهربان و صدای دلنشینت تنگ شده، کاش یکبار دیگر در قاب تلویزیون با ما سخن بگویی

من همون هفتا رو هم ندارم.

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا عصر من و همسرم به هم می‌گفتیم 

ما هم دوستی برای رفت و آمد زیاد نداریم 

خودم یک برادر دارم شهر دیگه 

همسرم هم خیلی موافق رفت و آمد با خانواده ش نیست 

❌❌❌❌❌لطفا لایک نکنید.❌❌❌❌❌

من اون ۷ تا دوست و اون پارتنر  رو ندارم 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
دوستای جدید پیدا کن  هفت تا دوست داری چرا تنهایی  الان نمیشد امشب پنجشنبه هست باهاشون قر ...

اتفاقا گذاشتم الان کنسل کردن...

درسته همه گرفتارن ولی خب یه ماه ب یه ماه ب زور همو میبینیم

نمدونم چجوری دوست جدید پیدا کنم ک رابطه و صمیمیتم مول قذیمیا باشع...

2706