2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم ۱ساله ندیدمشون  ۱۳۰۰ کیلومتر دورم ازشون

کی میخوای بری شهرتون؟؟؟

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
شاید اخرهمین‌ماه  شاید ماه بعد شرایطش نیست فعلا

انشاالله خدا جور کنه .... منم آخر این ماه عروسی خواهرمه ... ولی شوهرم میگه نمیتونیم بریم ۱۰۰۰ لونتد 

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
انشاالله خدا جور کنه .... منم آخر این ماه عروسی خواهرمه ... ولی شوهرم میگه نمیتونیم بریم ۱۰۰۰ لونتد& ...

فداتان شالله 

ای وای خب عروسی خواهر ک‌نمیشه نرفت دیگه 

سندروم داون سندروم عشق ومهربانی🥰 ابوالفضل عشق مامانش برای پیشرفت ابوالفضلم‌دعاکنید 😍😘😘مرسی مهربونا
چقدر طولانی شده  دلتنگ نمیشین ؟

مجبوریم چاره ی نیست 

هم‌دوتا بچه دارم

همم پسرم کلاس گفتار و ذهنی میره همش برم از کلاساش عقب میوفتع

سندروم داون سندروم عشق ومهربانی🥰 ابوالفضل عشق مامانش برای پیشرفت ابوالفضلم‌دعاکنید 😍😘😘مرسی مهربونا