2752
2734

شوهرم بهم خیانت کرده از اون روز تمام نامردیا در حقم کرده نامردی بی شرفی خیلی دلم سر شده یه حس سرد دارم انگار نه گریم میاد نه خندم بعضی وقتا به خودکشی فکر میکنم دوست دارم برم کما برم جایی هیچکس دستش بهم نرسه دیگع دوست ندارم برم خونش عرضه ندارم برای طلاق جلو برم عرضه هیچی ندارم از خودم متنفرم پسرم جلومه دلم خونه از دیدنش ولی عجیب من زیاد گریع میکنم ولی از وقتی این اتفاق افتاده گریم نمیاد فقط تو دلم خیلی فکر‌میکنم از شدت فکر دیوانه میشم شوهر من با زنی خیانت کرده اصلا ننگم میکنه بگم چیه یه ادم بدرد نخور من از نظر زیبایی خیلی خوبم هر کی میشنوه میگه چی از دنیا میخواسته ولی بختم سیاهه سیاه دلم میخواد بخوابم بیدار بشم ببینم طلاق گرفتم همه چیز از نو هست پسرم کنارمه یه خونه کوچیک دارم خرج پسرم و خودم در میارم خبری از ادمی ازش متنفرم نیست خیلی داغونم خانوادم همش میگن حرص نخور ولی نمیتونم دارم تموم میشم 

من یه زنم که خیانت دیده داره با خیلی مشکلات دیگه دست پنجه نرم میکنم ... بیست یک سالمه این امضا میزنم به امید روزی که بیام از روزایی بگم که زندگیم دور از هر ادم کثیفی باشه امضام دیدی برام دعا کنید برای منو پسرم سر بلند باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره قبل ۲۰ سالگی یکیو در حد جنووووون دوس داشتم. باور کن بت شده بوده برام. اما تو دلم کشتمش. الان هیچ حسی بهش ندارم. 

فقط خودتی که ارزشمندی

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
اره شده بدترش اینه ک ب بقیه نمیشه فهموند این همون آدم باشخصیت و آدم حسابیی نیست ک میبینی‌د

بنظر من اینجوری خیلی بهترع تا بقیه هم بدونن چه بیشرفی هست باهات

من یه زنم که خیانت دیده داره با خیلی مشکلات دیگه دست پنجه نرم میکنم ... بیست یک سالمه این امضا میزنم به امید روزی که بیام از روزایی بگم که زندگیم دور از هر ادم کثیفی باشه امضام دیدی برام دعا کنید برای منو پسرم سر بلند باشیم 
اره قبل ۲۰ سالگی یکیو در حد جنووووون دوس داشتم. باور کن بت شده بوده برام. اما تو دلم کشتمش. الان هیچ ...

الهی عزیزم چه سخته ولی الانک خوبی بازم خوبه

رفیقق صمیمی سابق. بله ولی‌ خودم بیشتر هرروز دارم مییمیرم

چه سخته این حس واقعا

منم مثل شما نسبت به همه سر شدم ادما برام تموم شدن هم همسرم که ده سال بخاطرش باهمه جنگیدم و تهش فهمید ...

اینک ادم انقدر تهی هیچ باشه چه سخته اینکه از همه جا مونده حیرون باشی