2752
2734
عنوان

بچه های شماهم یک سره نق میزنن؟؟؟

232 بازدید | 29 پست

سلام 

پسرم ۱۴ ماهشه

یکسرررره خدااا صداش تو سرمه

نق نوق ، گریه ،

میدونم زبون ندارن راه ارتباطشونه

ولی پسرم دیگه شورشو دراورده، یکسره توقع داره باهاش بازی کنم هررچی میخواد بیارم براش ، به همههه چیز دست بزنه، شیر اب باز باشه خودشو هلاک میکنه که خودشو خیس کنه نق و نوقش خیلیییی زیاده ، یکسره ناراضیه از همه چیز، تروخدا بچه های شماهم اینطورن؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه.بچه ی تو یه کم عجیبه من دوتا داشتم دوربرم هم تا دلت بخاد بچه هست ولی این مدلی ندیدم خدایی

نمیتونم یه لحظه تو حال خودم باشم همش نق میزنه، هرچی میدارم جلوش سرگرم بشه، یه ثانیه بعد همونجور حالت نشسته گریه میکنه که بگیرمش بغل سرگرمش کنم خستم کرده یه چیزی هم بگم شوهرم میگه  با بچه لجبازی نکن

من یکی که تحمل ندارم خواهرزادم یه بار هی نق میزد همه توخونه بازبون خوش ومهربوتی رفتارمیکردن باهاش بازم نق میزد یه دادی زدم سرش ساکت شد دیگه نق نزد😂😂😂البته خواهرزاده من ۴سالشه ها ولی خب قشنگ حساب برد ازم والکی بهونه نگرفت گاهی باید جدی بود بنظرم 

آره از مال شما بدتره

اخه بجه های مردم بازی میکنن میرن میان

پسرمن فقط توقع داره من براش سرگرمی ایجاد کنم تا پامیشم یه یه کاری برسم خودشو هلاک میکنه

نمیگم غیر طبیعیه ولی نه دیگ تا این حد

بغل باباشم نمیره فقط مننننن

نمیتونم یه لحظه تو حال خودم باشم همش نق میزنه، هرچی میدارم جلوش سرگرم بشه، یه ثانیه بعد همونجور حالت ...

شوهرت رو بگو تو بچه رو سرگرم کن مادرا ۲۴ ساعت با بچه ان دیگه بریدن لاقل مردا میرن بیرون سرکاری بچه رو نمبینن حال روحیشون نرمالتره

نمیتونم یه لحظه تو حال خودم باشم همش نق میزنه، هرچی میدارم جلوش سرگرم بشه، یه ثانیه بعد همونجور حالت ...

میدونم چی میگی درکت میکنم . من حتی دسشویی هم میرم بچه ام پشت در منتطره .ببین تا ۳ سالگی همینه . فقط و فقط. توجه میخوان . چند ساعت همسرت باهش بازی کنه.

روزی یکی دوساعت ببرش بیرون حتی تو کوچه تون . 

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
شوهرت رو بگو تو بچه رو سرگرم کن مادرا ۲۴ ساعت با بچه ان دیگه بریدن لاقل مردا میرن بیرون سرکاری بچه ر ...

دقیقاً،شوهر من خودش همین حرفو میگه،میگه از صبح سرکله زدن با بچه تا شب واقعاً اعصاب میخواد

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
شوهرت رو بگو تو بچه رو سرگرم کن مادرا ۲۴ ساعت با بچه ان دیگه بریدن لاقل مردا میرن بیرون سرکاری بچه ر ...

والا تا میگیرش بغل میرم سمت اشپزخونه ،،، صدای جیغش دزمیاد

اصلا سرگرم نمیشه با همسرم، بچه ندیدم مثل این، اینقد میترسم از صداش که استرس شدید میگیرم خودشم فهمیده یجوری گریه میکنه که تحت تاثیرم میذاره، 

2706