2752
2734

من و برادر شوهرم کار شراکتی دارم بع من ۲ بار بهش زنگ زدم برا حساب کتاب(حساب کتاب با منه)

برا بار سوم که زنگ زدم بگم انقد کار کردیم یهو گفت زود باش حرفتو بگو آزمون آنلاین دارم 

منم با خوشحالی گفتم عع چه آزمونی (منتظر یه مدرکی هیت از سر شوق و خوشحالی گفتم فک کردم برا اونه) ک برگشت گفت به توچه چیکار. داری حرفتو بگو 

منم دیگ گفتم باشه برا بعد آزمون بعدم قطع کردم

یکم بهم برخورد نمیدونم حق دارم یا ن😒

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 

برادر شوهر اکثر نچسبن و خودخاه

برا شما ک دیگ خیییلی بی ادبه

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لابد انقدر صمیمی هستید ک ب خودش جرئت داده اینجوری بگه بعدشم اون گفت عجله داره نباید ازش سوال اضافه م ...

صمیمی که چ عرض کنم اگه یکم فقط یکم باب میلیون رفتار نکنم بدتر از عمر میشن 

منم به خدا از سر شوق گفتم فقط اگه من همین جمله رو بهش میگفتم 

بهم میگفتن بی ادب🫠

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 
وسط اون هیری ویری که هر لحظه ممکنه سایت قطع بشه ،خب قطع میکردی بعدن میپرسیدی  هرچند اونم بد جو ...

به خدا من اصلا نمیدونستم که امتحان داره منم از سر ذوق پرسیدم

حق داری چند روز پیش پسر داداشم گفت میخوام مهاجرت کنم گفتم کجا به سلامتي گفت بشما مربوط نیست خیلی بهم ...

خیلی بده 

آدم اون لحضه دوس داره محو بشه

خیلی بده  آدم اون لحضه دوس داره محو بشه

ببین اصلا خرد شدم اون لحظه کاملا درکت میکنم 

آخه یکی نیست بگه اشغال یا نگو یا کامل بگو و اینجور آدمو کوچیک نکن

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
مثل خودشون رفتار کن  اونموقع وقت نشون دادن ذوقت نبود عزیزم قبول کن

آره قبول دارم که منم اشتباه کردم 

بجای این که بکه به توچه کارتو بگو یه کلمه میگفت بعدا میگم

اره خب ولی اون که نمیدونه شتیدم بنده خدا واقعا بی ادب نباشه فقط اونموقع هول کرده بوده

شاید نمیدونم 

فقط موندم ب چ جراتی اینجور گفته واینک چرا باید طوری باهم رفتار کنید ک ب خودش با این لحن با شما صحبت کنه اونم برادر شوهر

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 
2706