2733
2734
عنوان

کاراته کیوکوشین

53 بازدید | 12 پست

حالا دقیق نمیدونم شما همون کاراته رو در نظر بگیرید 😅

تاثیری داره تو لاغری؟ 

مثلا تو تابستون چقد میشه کم کرد؟ 

🩶🇬🇧🧮🛍📸💒✈️🎧⛹‍♀🏀🍵🥗🥬🍏🌸👩‍🏫👩‍🎓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تمرین مبتدی ب کاهش وزن کمکی نمیکنه ک😅

خب نمیدونم ک  

شما در نظر بگیر ی ادم تازه وارد ک میره باشگاه رشته کاراته

طی سه ماه چقد میتونه کم کنه حدوودا

🩶🇬🇧🧮🛍📸💒✈️🎧⛹‍♀🏀🍵🥗🥬🍏🌸👩‍🏫👩‍🎓
خب نمیدونم ک     شما در نظر بگیر ی ادم تازه وارد ک میره باشگاه رشته کاراته طی سه ماه چقد ...

ببین همونطور ک گفتم کاملا بستگی داره ب تمریناتی ک مربی براتون می چینه

من رزمی کار میکنم ولی کاراته نیست، تو باشگاه خیلیا وزن کم کردن، تمرینات هوازی و بدنسازی اینا هم داریم. بعد باشگاه بغلی فقط میرن باشگاه باهم صحبت میکنن ورزش و تمرینی در کار نیست دیگه خودتون نتیجه رو مقایسه کنین

ي زندگي تاريك با آرزوهای رنگي☘️💙
ببین همونطور ک گفتم کاملا بستگی داره ب تمریناتی ک مربی براتون می چینه من رزمی کار میکنم ولی کاراته ...

ببین ربطی نداره من خودم تو ۱ هفته ۸کیلو کم کردم ولی ن با کاراته چون کاراته و ورزش هوازی کم نمی کنه صرفا ماهیچه ها رو قوی می کنه اگر در کنار اون رژیم بگیری و تمرین کنی کم میشه

ببین ربطی نداره من خودم تو ۱ هفته ۸کیلو کم کردم ولی ن با کاراته چون کاراته و ورزش هوازی کم نمی کنه ص ...

ن گفتم که رشته ام کاراته نیست، ووشو هست   هوازی هم اتفاقا تاثیر زیادی بر چربی سوزی داره خصوصا دویدن میتونید تحقیق کنید

ببین ربطی نداره من خودم تو ۱ هفته ۸کیلو کم کردم ولی ن با کاراته چون کاراته و ورزش هوازی کم نمی کنه ص ...

حرفتون کاملا درسته اما نمیشه گفت کاراته صرفا نمیتونه باعث کاهش وزن بشه چون بستگی داره ب تمرین های مخصوص باشگاهش

حرفتون کاملا درسته اما نمیشه گفت کاراته صرفا نمیتونه باعث کاهش وزن بشه چون بستگی داره ب تمرین های مخ ...

خب عموما ی رشته چون هدف یکیه ی ورزشی می کنن فقط بحث شدت و مقدار تلاش خود فرده