2733
2734

کار مامانم درست بشه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بگن آقای رئیسی شهید نشده🥺🥺

💔سید ابراهیم، مرد مهربان و خدمتگزار ایران، آسوده باش، دیگر وقت استراحت است... اما ما با دل تنگمان چه کنیم، دلمان برای چهره مهربان و صدای دلنشینت تنگ شده، کاش یکبار دیگر در قاب تلویزیون با ما سخن بگویی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الهی بگردمم

ده ساعت باهاشون فاصله دارم 

امشب همه فامیل دورهمن من نیستم خیلی دلم گرفته🫠

بچه هامیشه برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرستید 😘🌹انشاالله خدا صد برابرشو بهتون برگردونه 🌺
ده ساعت باهاشون فاصله دارم  امشب همه فامیل دورهمن من نیستم خیلی دلم گرفته🫠

اشکالی نداره دلتنگی نکن جونم، نتونستی بری تصویری بزن یکم دلت باز شه

آنچه خدا برای تو کنار گذاشته سهم هیچکس دیگر نخواهد شد.!🤍
اشکالی نداره دلتنگی نکن جونم، نتونستی بری تصویری بزن یکم دلت باز شه

نمیدونم چرا بدتر دلتنگ میشم😔

بچه هامیشه برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرستید 😘🌹انشاالله خدا صد برابرشو بهتون برگردونه 🌺
2706