2733
2734
عنوان

تحقیر بقیه= تحقیر خود

110 بازدید | 8 پست

چند وقت پیش به مطب یه دکتر مراجعه کردم

پیرمرد و پیرزنی با لباس های قشنگ محلی هم اونجا بودن دوتا خانم به ظاهر محترم و با لباسای شیک با هم پچ پچ میکردن و میخندیدن و اون پیرمرد و پیرزن و لهجه و لباس هاشون رو مسخره میکردن

با تحقیر و تمسخر نگاهشون میکردن

خیلی اعصابم بهم ریخت وقتی از اونجا اومدم

تاحالا ادمایی به این مزخرفی ندیده بودم

واقعا چجوری بعضیا با تحقیر بقیه احساس بزرگی میکنن

اونا هیچوقت نمیتونن حقارت خودشون رو با تحقیر بقیه بپوشونن :) اونجا بود فهمیدم پول شعور و شخصیت نمیاره...

همینک شما ب فاقدشخصیت بودنشون پی بردی کافیه

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واقعا تحقیر کردن خیلیی کار زشتیه از اون کاراست که قشنگ یکی رو از چشمم میندازه

دقیقا اصلا خیلی پشیمون شدم چرا اون لحظه اونجا سکوت کردم😑 تا حالا همچین آدمای مسخره ای رو ندیده بودم

اینام گوسفنداشون فروختن اومدن شهر وگرنه یه آدم اصیل این کارو نمیکنه من می‌دونم که هرکس دیگران مسخره کنه مشخصه قبلاً تو اون موقعیت بوده  و الان تو چشم خودش خیلی خار خفیفه البته از نظر من خار خفیف نه روستاییه که اصالتش حفظ کرده بلکه خفیف اونیه که اصالت خودش از دست داده  . کسی که مسخره می‌کنه بدون اصیل اصیل زاده نیست چون نه شهری اصالت دار روستایی اصالت دار سرش نمیکنه تو با...سن بقیه نظر بده

. اهل مناظره و اثبات . تاریخ خوان . نقاش

گفتی مطب دکتر یه خاطره یادم افتاد شبیه این....تو مطب منتظردکتر بودیم که گفتن دوساعت تاخیر داره،منم که حوصلم سر رفته بود گوشیمو درآوردم شروع کردم دوز بازی کردن(دوره بارداری بودم و به هیچ عنوان از اینترنت استفاده نمیکردم)،یه دختره به ظاهر محترم پشت سرم رو صندلی نشسته بود با خنده و تمسخر به بغلیش گفت:اینو ببین دوز بازی میکنه.خلاصه کلی گفتن و خندیدن آنقدر ناراحت شدم چیزی نگفتم پاشدم جامو عوض کردم...اینی که شما گفتی خیلی ناراحت کننده تر بود چون زبان و لباسشون تحقیر شده،واقعا متاسفم برا همچین آدمایی

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟
گفتی مطب دکتر یه خاطره یادم افتاد شبیه این....تو مطب منتظردکتر بودیم که گفتن دوساعت تاخیر داره،منم ک ...

رعایت ادب هم در مقابل چنین آدمای بی شخصیتی مطمئن ترین تحقیره اونا فقط شخصیت خودشون رو نشون دادن

با تحقیر بقیه احساس برتری و بزرگی میکنن اینا نشون از ناپختگی شخصیته😑