2752
2734
عنوان

جای من بودین بازم درس میخوندین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 42 پست
از کجا فهمیدن

چی‌بگم   والا  

حتی گفت ادم منظمی هستی سر کلاسای دانشگاهت ب موقع میرفتی  

واسه همین میگم اسی  از همین الان باید خجابش  رو رعایت کنه

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی‌بگم   والا   حتی گفت ادم منظمی هستی سر کلاسای دانشگاهت ب موقع میرفتی   واسه همین ...

آخه من میخواستم ازمون معلمی بدم و پرونده خودکشی و پرونده متعدد شکایت هایمنو شوهرم از همدیگه داریم

یعنی بیخیال بشم

چرا ولی یکم تفاوت دارن 

بخون هر دو تاش رو ازمون بده. قطعا پشیمون نمیشی

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

اگه کشش نداری چرا رفتی پرستاری؟مگه نمیدونستی زحمت داره

هعی شغل رویاهای من😢

متاسفانه اضطراب اجتماعی دارم و مدام نگران این هستم که قانون های نانوشته اجتماعی وجود داشته باشه و من از اونها بی خبر باشم به همین خاطر ممکنه چند بار یک تاپیک رو بزنم یا تاپیکم از نظر شما سطحی و مسخره باشه🎀💅🏻
نشدیم با این همه بازهم کنارهمدیگه ایم

در مورد پرونده    خودکشی‌ چون جایی ثبت نمیشن  نکزان نباش 

ولی اختلافات با شوهرت مطمئن نیستم   پس چیزی نمیگم باید تز کسی  بپرسی ک بلد باشه  ولی فکر نکنم طوری  هم باشه

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫

هدفت رو قبولی توی فلان آزمون خاص نزار چون قبول نشی اینطوری افسرده میشی 

هدفت همون قبولی باشه حالا هر چندتا آزمون که ‌شرکت کنی 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی