2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ارهه،الکی حساس نشو منم ی مدت فک میکردم چشما قرینه نیست ،هنوز چشم چپ ندیدی ک ب چشمات میگی چپ الکی رو ...

میدونی چشمام قشنگتر بود تا پارسال حالتش مدلش

یکساله هر روز حرص میخورم احساس میکنم  ی جوری شده هم چهرم هم چشمام

میدونی چشمام قشنگتر بود تا پارسال حالتش مدلش یکساله هر روز حرص میخورم احساس میکنم  ی جوری شده ...

شاید زیاد گریه کردی غم و غصه زیاد داشتی برق چشمات از بین رفته پلکات افتاده ،انحراف چشم داشته باشی دو بینی هم پیدا میکنی 

آف ابد🥲
یعنی بلفارو باید انجام بدم؟

اگه خیلی رفته رو مخت انجام بده

ولی بنظرم نیازی نداری الکی حساس نشو با میکاپ و خط چشم ب چشمات روح و حالت بدع من خودمم قبلا چشمام خیلی قشنگ بود برق داشت انقدر گریه کردم بی روح شد سعی میکنم کمتر گریه کنم دیگه با خط چشم و لنز اوکیش میکنم از اون حالت در میاد

آف ابد🥲