2733
2734
عنوان

کاشکی یکی به دادم می‌رسید.بعد ده سال میخوام جدا بشم ازش

| مشاهده متن کامل بحث + 4118 بازدید | 155 پست
نمیدونم والا...  من فکر میکنم این کاربری که گفتی شخصیت مهرطلبی داره که بازم دلش میخواد با سوهر ...

نه اتفاقا ادم سزسختی هست فقط کم اورده

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
راجب فیشیال با نظر شوهر شما موافقم، کلاس کاری نداره سراغ کاری برید که این همه سال درس خوندید طلف نش ...

چی بگم... 

در درون خودمم شاید هم عقیده باشم باهاش و برام سخت باشه که برم سالن‌های زیبایی... اما بعد با خودم میگم این افکار رو بریز دور ، الان این دوره زمونه پول درآوردن مهمه، درس خوندن نون و آب نمیشه! من کلا تو محیط علمی بزرگ شدم و خانواده ام فقط به فکر درس خوندن بچه ها بودن که به نظرم اشتباه بود

کلا باورهام زیر رو شده و نمیدونم کجای کارم! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اتفاقا ادم سزسختی هست فقط کم اورده

منم نمیگم که آسونه،  قطعا سخته.

خصوصا وقتی اون زوج افراد پاک و سالمی باشن و نخوان با هر کسی هم دوست بشن و تنهایی شون رو پر کنند...

خیلی لحظات تلخی رو دارم تجربه میکنم. امیدوارم خدا خودش کمک کنه

چی بگم...  در درون خودمم شاید هم عقیده باشم باهاش و برام سخت باشه که برم سالن‌های زیبایی... ام ...

بله، درسته الان همه چیز پول شده، اما واقعیتش من اگه جای شما بودم هیچ وقت سراغ همچین کارایی نمیرفتم 

مخصوصا اینکه توخانواده ی علمی زندگی کردید 

جایگاه اجتماعیمو بالا میبردم با شغلم 

البته این نظر شخصیه منه

منم نمیگم که آسونه،  قطعا سخته. خصوصا وقتی اون زوج افراد پاک و سالمی باشن و نخوان با هر کسی هم ...

ولی میدونی زندگیت خیلی شبیع منه همه چیش فقط ضوهر من هرشب نمیره پیش مادرش بشینه ولی با هم در ارتباطن و مادرش روزی دو سه بار میاد و...

ولی بقیش کپی منه شوهزمم مهربون و کمک حاله فقط

بچه ها اسيب ميبينن الان جدا بشي

چون پدر بدي نبايد باشه اينطوري ك ص اول گفتي

يكي از دوستان ما هم همچين حسي رو تو اين سن و سال داشت يكي دو سال كمتر

رفت ارشد خوند كارگاههاي مختلف رفت شاغل شد شغل پاره وقت غير دولتي  ك كاملا تخصصي رشتش بود و بعدش دكترا و بعدش برا خودش كارش رو گسترش داد و الانم توي دانشگاه حق تدريس درس ميده و كلي كارگاه و دوره هاي اموزشي هم ميذاره واسه بقيه

از اول هدفش اين بود منتهي بخاطر بچه نتونست بعدشم شوهرش نحدودش ميكرد و همكاري نميكرد تا اينكه سالها گذشت و شوهرش با كلي شرط و شروط حاضر ب همكاري شد( همكاري هم اين بود ك مانعش نشه نه ك كار خاصي كنه) 

ولی میدونی زندگیت خیلی شبیع منه همه چیش فقط ضوهر من هرشب نمیره پیش مادرش بشینه ولی با هم در ارتباطن ...

جمله ی آخرت که همه چی رو عوض کرد که!😁

شوهر شما کمک حال و مهربون هست 

شوهر من بداخلاق نیست اما مهربون هم نیست با من.

کمک حال هم که نه

بچه ها اسيب ميبينن الان جدا بشي چون پدر بدي نبايد باشه اينطوري ك ص اول گفتي يكي از دوستان ما هم هم ...

چی بگم گلم... 

الان به شدت خسته ام و امیدی به آینده ندارم و حس میکنم دارم رو دور باطل حرکت میکنم

ازمزایای کارت بگو.عقب نکش زود.اصرارکن وادامه بده

من قاطی میکنم زود . چون حساس شدم به حرفهاش.  

از بس مشوقم نبوده تو این سالها، تحمل کوچک‌ترین مخالفتی هم از سمت ش ندارم

جمله ی آخرت که همه چی رو عوض کرد که!😁 شوهر شما کمک حال و مهربون هست  شوهر من بداخلاق نیست ...

عصبانی بشه بداخلاف میشع زبونش تند میشع مثلا ظزف میشوره لباس میشوره کارمنده من حمایتس میکنم مص تو کنارشم اونم کنارمه ولی رو من زیادی حساب کرده دو بچه و ده شال زندگی و این شباهتهاست شهر کوچیک و فوق لیسانس منو بیکاریو....

من قاطی میکنم زود . چون حساس شدم به حرفهاش.   از بس مشوقم نبوده تو این سالها، تحمل کوچک‌ترین م ...

عیب کارت همین.صبورنیسی .اونم میبینه زودجوش میاری وعقب میکشی بخاطراخلاق تو مشوقت نمیشه.دلیل رفتارطرف مقابل رو توخودت بگرد

2706