2752
2734
عنوان

رمان خونا بیاید

110 بازدید | 23 پست

چندتا رمان خوب و هیجانی بگید عاشقانه باشه به جز گناهکار و قرار نبود و .... همه اینارو خوندم تو سبک رمان مومیایی، عبور از غبار این سبکی چی هست ؟؟

گاهی برکت در نداشتن، نرسیدنه به جای اصرار اعتماد کن...💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این دوتا اخری ک گفتی و نخوندم نفهمیدم منظورت چه سبکیه

ولی من هزار تا رمان خوندم فقط اینا رو یادمه

دالان بهشت

گناهکار 

آخرین بوسه

ازدواج اجباری

افسونگر و اگه گفتی من کیم و فکرکنم  خوندم ولی تعریفاشو شنیدم

دوستت دارم ولی با ترس و پنهانی تا یجاییش خوندم

رمان در مورد زشتی هست؟  ک نقش اصلی رمان خوشکل نباشه

یکی من قبلا خوندم حصار تنهایی من یادمه شخصیت دختره از این خوشگلا نبود معمولی بود 

این دوتا اخری ک گفتی و نخوندم نفهمیدم منظورت چه سبکیه ولی من هزار تا رمان خوندم فقط اینا رو یادمه ...

همشونو خوندم به جز دالان بهشت اینم یه سری اومدم بخونم جذبم نکرد خیلی کتابی نوشته قشنگه؟ خلاصش چیه؟ 

همشونو خوندم به جز دالان بهشت اینم یه سری اومدم بخونم جذبم نکرد خیلی کتابی نوشته قشنگه؟ خلاصش چیه؟&n ...

من فکرکنم اولین رمانی ک خوندم یا این بود یا گناهکار 

خوشم اومد اره تا جایی ک یادمه

یکی دیگم هست آتنا و مهراد شخصیتاشن اوتم یادمه خوبخ ولی اسمش یادم نیست

وای من رمانای زیادی خوندم اما هیچوقت اینطور نبودن😶😑جالبه اولین بار بفکرش افتادم با حرفتون 😃😃😃

زهر تاوان رو خوندی؟؟

2706