2733
2734

من شوهرم هزاران بار خیانت کرده و میکنه،من بخاطر بچم و اینکه مستقل نیستم،پول ندارم،خانوادم پشتم نیستن نمیتونم جدابشم ،جدابشم بیام خونه پدرم نمیدونم خرج خودمو بچمو ازکجا بیارم چون تحصیلات هم ندارم برم سرکار،تصمیم گرفتم بمونم خونه شوهرم وطلاق نگیرم حداقلش اینه که خرجمو میده خرج بچمو میده،بااین فکرا میگذرونم. شما چطوری میگدرونید زندگی رو

کیم نبیلیر...کیم نه چکیر...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به نظرم اینجور تصمیمات به این مهمی رو تنهایی نگیرید 

با شوهرت حرف بزن 

برید مشاور 

اخه نمیشه که بیخیال یه همچین موضوعی شد تا آخر عمر 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
ای وای خب باهاش صحبت کردی ببینی دلیل اینهمه هرزگی چیه ؟ خب اینطوری که ممکنه انواع مریضی از همسرت بگ ...

مگه قبول میکنه خیانتشو ،همش اززیرش درمیره میگه من خیانت نکردم

ببین اینجا پر از آدماییه که بدون این که شرایط تو رو یدونن میگن عزت نفس نداری گشنه بمونی بهتره تا با این مرد بمونی و ...از این حرفا

ولی به نظر من کار خوبی می کنی وقتی شرایط نداری چرا بدبختی بیشتری برای خودت درست کنی

اما سعی کن بفهمی چرا خیانت می کنه ذاتش خرابه یا کمبود داره؟ 

بعد شاید بتونی بهتر مدیریت کنی

راستی خیانتش در حد چت و تلفن هست یا بیشتر؟

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯
خوب میکنی. باهاش مهربون باش.با زبون خوش بکشونش سمت خودت. پولهاشو خرج کن. بیخیال باش.هر چی باشه تو زن ...

عزیز تر که دوس دختراش عزیزترن.ولی اره خرج میکنم هرچی دلم بخاد میگم بخره بدرک که نداره

خدا کمکتون کنه و به دلتون آرامش بده واقعا سخته و امیدوارم بچه هاتون قدر این فداکاریتون رو بدونن ...

این خانم بخاطر بچه و زندگی نیست که مانده چون خانواده، پشتیبان، تحصیلات، تخصص نداره میحواد ادامه بده. دوست عزیزاگر قرار هست ادامه بدی هیچوقت بروش نیار و سرت رو بنداز پایین و زندگی کن فقط نذار بچه دار بشی اگر هم داری بیشترش نکن

با توکل به خدا و چشم به رحمت خدا و ظهور امام دوازدهم عج الله و پوکوندنش و خنک شدن جگر.

ان شاءالله الساعه.

دیگه با توهم زدن و دعوا و ..

در جهت تقویت توهم هم بهش می گم هر از گاهی یک روز در میون کادو بخره نزنم بترکونمش از شدت نفرت.به جهت رفع خمودی و افسردگی با زندگی با یک انس شیطانی خائن کثیف.

تو هم بگو کادو بخره برات کمتر بهت سخت بگذره و حالت ازش بهم بخوره.در حد یک هیجان کاذب برای گذران

2706