2752
2734
عنوان

ببینید چ فحشایی خوردم توروخدا بیاین😭شات میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1810 بازدید | 64 پست
ممنون لطفا جایی که ازتون درباره دوست شدن و نشدن پرسیدن این نسخه رو بپیچین😘

لطفا جایی که ازتون پرسیدن درباره چی بپرسیم یا نپرسیم، این نسخه رو‌ بپیچید، نمیدونم چرا فکر کردید که درباره حرفهامون باید از شما اجازه بگیریم که امر و‌نهی میکنید🌹

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

چرا غرور نداری

بله پروفایل خودم میباشم                                                    گر شاخه ها دارد تری🌿                                                        ور سرو دارد سروری🌲                                                           ور گل کند صد دلبری💐                                                           ای جان،تو چیز دیگری👌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم ناراحت نشو ولی مقصر خودتی

بابا طرف به هر دلیل نمیخوادت چرا باید انقد خودتو کوچیک کنی بری به دوستت بگی امتحانش کنه خب اینم روانی شده هر چی از دهنش دراومده گفته دیده وقتی دیده ول کن نیستی

ول کنید دیگه این مرض چیه افتاده به جونتون که طرفو امتحان میکنید امتحان کیلو چنده؟

وقتی دیدید طرف یه درصد دوستون نداره خطش بزنید بابا بخدا پسرا عین دخترا سکرت نیستن میرن همه جا پخش میکنن میگن من با فلانی بودم یا به فلانی فحش هایی دادم که تا آخر عمر یادش نمیره مسخره هم میکنن

یکم عزت نفس داشته باشید خجالت اعتیاد نداره یکم بکشید

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫